Reklama

Reklama

Ruszają remonty kolejnych kutnowskich ulic! Miasto przeznaczy na nie niemal 1,5 miliona złotych [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W najbliższym czasie czekają nas kolejne nowe inwestycje na terenie Kutna. Właśnie podpisana została umowa na przebudowę dwóch dróg. Chodzi o ulice Chmielną i Spacerową. Co się tam zmieni?

Reklama

Ulice Chmielna i Spacerowa całkiem niedługo zmienią swoje oblicze. Jak zaznacza kutnowski magistrat, obie dotychczas gruntowe drogi, zostaną wykonane z kostki brukowej. Dodatkowo zyskają także kanalizację deszczową.

- Nie chcemy, żeby mieszkańcy chodzili i jeździli po nierównych, a po opadach deszczu błotnistych drogach. Staramy się podnosić standard życia kutnian, dlatego na całej długości zarówno ulicy Chmielnej jak i Spacerowej wykonamy nową nawierzchnię oraz odwodnienie. Są to ostatnie ulice gruntowe w tej części miasta, mam tu na myśli miejsce po między ulicami Piwną i Deotymy. Roboty budowlane wykona firma Hydropol z Gostynina – wyjaśnia Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

Spółka złożyła najlepszą ofertę w postępowaniu przetargowym. Wkrótce przekazany zostanie plac budowy, a realizacja zadania ma potrwać maksymalnie cztery miesiące. Koszt przebudowy obu dróg to niespełna 1 500 000 złotych.

Info: UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy