Reklama

Reklama

Spore utrudnienia na autostradzie. Trzeba się z nimi liczyć przez kilka dni

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fot. poglądowe(archiwum)

Spore utrudnienia na autostradzie. Trzeba się z nimi liczyć przez kilka dni - Zdjęcie główne

Na autostradzie trzeba liczyć się z utrudnieniami | foto fot. poglądowe(archiwum)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ważna informacja dla tych mieszkańców powiatu kutnowskiego, którzy dziś i w najbliższych dniach będą poruszać się autostradą A2. Prowadzone są tam prace w związku z którymi należy liczyć się z utrudnieniami.

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że kontynuowane są prace związane z punktowymi naprawami nawierzchni a autostradzie A2 między węzłami Łowicz (A2/DW704) i Łódź Północ (A1/A2).

- Dziś do godziny 16 ekipy remontowe napotkamy na pasie wolnym w pięciu miejscach. Ogólna długość naprawianych miejsc liczy ok. 165 metrów. W czasie prowadzonych prac ruch odbywa się pasem szybkim (lewym), obowiązuje jednak ograniczenie do 80 km/h - informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji w łódzkiej GDDKiA.

Jutro tj. 26 listopada prace będą kontynuowane w dwóch miejscach na tej samej jezdni na 382 kilometrze trasy (bliżej węzła Łowicz) w godzinach od 7.00 do 12.00, także na prawym pasie.

W sobotę będą prowadzone na jezdni w kierunku Warszawy na 374 i 375 kilometrze w trzech miejscach. W każdym przypadku, podobnie, jak pierwszego dnia robót, ekipy remontowe napotkamy na pasie wolnym.

- Natomiast w najbliższy poniedziałek te prace będą kontynuowane w jednym miejscu w okolicy Punktu Poboru Opłat w Strykowie na jezdni w kierunku Warszawy, również na pasie wolnym, przy ograniczeniu do 80 km/h. Apelujemy o ostrożność - dodaje M. Zalewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy