Reklama

Reklama

Strażacy pomogli strażakom. Wichura uszkodziła dach jednostki [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 1 lut 2022 07:58
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szalejące w ostatnich dniach nawałnice dały się we znaki straży pożarnej nie tylko z powodu wzmożonych wyjazdów. Silne wiatry bezpośrednio dotknęły jednostkę OSP z powiatu kutnowskiego i konieczna była pomoc strażaków z Kutna.

Reklama

W miniony weekend Niż Nadia dał się we znaki w różnych zakątkach Polski, powodując wichury niemal przez cały weekend. Nawałnica w wielu miejscach w powiecie kutnowskim łamała drzewa, zrywała dachy, a także linie wysokiego napięcia, co poskutkowało przerwami w dostawach prądu. Strażacy interweniowali kilkadziesiąt razy, a druhowie z OSP w Żychlinie sami potrzebowali pomocy.

- Na codzień to my niesiemy pomoc, jednak dziś sami jej potrzebowaliśmy... Ostatnia wichura spowodowała poważne uszkodzenia dachu naszej jednostki  Uszkodzenia wymagały zabezpieczenia, zwłaszcza że w najbliższym czasie przewidywane są opady oraz kolejne silne wiatry. Bardzo dziękujemy za pomoc naszym kolegom z JRG Kutno, którzy wsparli nas w zabezpieczeniu dachu. Z uwagi na wysokość dachu i to, że jest stromy, nie poradzilibyśmy sobie bez Waszej pomocy - piszą żychlińscy strażacy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)