Reklama

System TETA AIR, czyli dlaczego warto postawić na oprogramowanie w chmurze

Opublikowano:
Autor:

System TETA AIR, czyli dlaczego warto postawić na oprogramowanie w chmurze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Systemy kadrowo płacowe przestały być domeną wielkich, międzynarodowych korporacji. Na nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania zasobami przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się również średnie i małe firmy. Planując inwestycję w oprogramowanie ERP, warto zastanowić się nad wdrożeniem systemu w chmurze, który ułatwi codzienną pracę i wygeneruje znaczne oszczędności finansowe.

Inwestycja w system TETA AIR zapewnia przewidywalność kosztów

Większość współczesnego oprogramowania komercyjnego jest sprzedawana w jednym z dwóch modeli rozliczeniowych: On-Premise (jednorazowy zakup licencji, najczęściej dożywotniej) oraz Software as a Service (tzw. SaaS, rozliczany najczęściej w cyklu abonamentowym). Biorąc pod uwagę wyłącznie cenę samego programu, model On-Premise sprawia wrażenie bardziej ekonomicznego. Warto pamiętać jednak, że zakup samego oprogramowania to często dopiero początek.

Do kosztów zakupu licencji należy doliczyć opłaty, związane ze stworzeniem niezawodnego i stabilnego systemu firmowego. Choć część wydatków (jak np. lokalny serwer) jest jednorazowa, warto pamiętać o istnieniu kosztów cyklicznych, takich jak wykonywanie kopii zapasowych, regularna konserwacja czy wdrażanie aktualizacji.

Problemów tego typu nie będą miały przedsiębiorstwa, które zdecydują się na rozwiązania w typie SaaS, takie jak system TETA AIR. Wykonywanie kopii bezpieczeństwa oraz regularna aktualizacja i konserwacja spoczywają po stronie dystrybutora oprogramowania. Sam system jest gotowy do użycia tuż po uzyskaniu danych do logowania.

System TETA AIR wspiera pracę zdalną

Druga fala epidemii koronawirusa sprawiła, że coraz więcej przedsiębiorstw zdecydowało się na umożliwienie pracownikom przejścia na home office. Sytuacja ta zapewnia przewagę przede wszystkim tym firmom, które już wcześniej wdrożyły właściwe technologie i procedury, umożliwiające płynne i bezawaryjne przejście z biura do domów. Warto pamiętać jednak, że odpowiednie przygotowanie obejmuje zarówno zagadnienia, związane z wykonywaniem pracy, jak i jej organizacją. To właśnie na tej płaszczyźnie inwestycja w system TETA AIR może okazać się nieoceniona.

TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Nowoczesne oprogramowanie kadrowo płacowe sprawia, że zdecydowana większość procesów wewnętrznych można przenieść do sieci, czyniąc je dostępnymi dla każdej osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia. Zgłaszanie zwolnień chorobowych, urlopów oraz pozostałych wniosków staje się kwestią zaledwie kilku kliknięć. System TETA AIR gwarantuje również, że żadna z istotnych informacji nie zaginie w natłoku innej korespondencji, trafiając bezpośrednio do adresata.

Wybierz system TETA AIR – oprogramowanie w chmurze, które ułatwi codzienną pracę

Inwestycja w system, oparty o model Software as a Service, to rozwiązanie praktyczne, wygodne i tanie. System TETA AIR cechuje się również wysoką funkcjonalnością, będącą rezultatem wieloletniego doświadczenia grupy Unit4. Z produktów rodziny TETA skorzystało już ponad 2000 dużych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Odwiedź stronę internetową TETA i dowiedz się, jak system TETA AIR może wesprzeć Twój biznes.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
lub na naszej stronie: www.Teta-Air.pl

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE