Reklama

Reklama

Szczepieniobusy po raz kolejny zawitają do powiatu kutnowskiego. Gdzie tym razem?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łódzki Urząd Wojewódzki

Szczepieniobusy po raz kolejny zawitają do powiatu kutnowskiego. Gdzie tym razem? - Zdjęcie główne

zczepieniobusy po raz kolejny zawitają do powiatu kutnowskiego | foto Łódzki Urząd Wojewódzki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwsze szczepieniobusy wyruszyły w swoją trasę po województwie łódzkim już na początku sierpnia. Przez ten czas przyjechały m.in. do Dąbrowic, Łaniąt i Nowych Ostrów. Teraz znowu pojazd pojawi się w jednej z gmin w naszym powiecie. Której?

Reklama

Szczepieniobusy to stosunkowo nowa akcja w naszym województwie, która ma pomóc dotrzeć z preparatami przeciw COVID-19 do gmin, gdzie jest najmniej osób zaszczepionych i tych, w których mieszkańcom najtrudniej było dotrzeć do punktów szczepień.

- Szczepienia przeciw COVID-19 to najlepsza broń w walce z koronawirusem. Bez odpowiedniego zaszczepienia populacji czeka nas czwarta fala pandemii, a co za tym idzie – zaostrzenie restrykcji. Rząd od wielu miesięcy dokłada wszelkich starań, żeby jak największa liczba mieszkańców Polski była zaszczepiona – informuje Łódzki Urząd Wojewódzki.

Nowe mobilne punkty to pojazdy z wykwalifikowanym personelem medycznym i jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Po drogach województwa łódzkiego jeżdżą cztery takie busy. 

- Zasady w punkcie są bardzo proste: wystarczy, że masz już wystawione e-skierowanie. Bez rejestracji i zapisów na konkretną godzinę będziesz mógł skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson – podaje Łódzki Urząd Wojewódzki.

Szczepieniobus przyjedzie do gminy Bedlno w powiecie kutnowskim już w najbliższą sobotę (28 sierpnia). Można będzie z niego skorzystać w godzinach 14:00 – 19:00 na boisku sportowym (99-311 Bedlno, Wojszyce 48 a). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE