Reklama

Reklama

Szukają chętnych do służby celnej, wystarczy mieć średnie wykształcenie. Jakie zarobki?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Szukają chętnych do służby celnej, wystarczy mieć średnie wykształcenie. Jakie zarobki? - Zdjęcie główne

Łódzka Administracja Skarbowa szuka nowych pracowników | foto poglądowe-archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Służba Celno-Skarbowa w województwie łódzkim prowadzi kolejny nabór. Poszukują trzech nowych funkcjonariuszy. Mundurowi podkreślają, że na osoby spełniające wymagania podane w ogłoszeniu czeka pełna wyzwań, ale ciekawa i stabilna służba. Termin na złożenie aplikacji mija 29 kwietnia 2022 r.

Reklama

Poszukiwani są kandydaci do służby w referacie postępowania celnego (jeden etat) i w komórce kontroli celno-skarbowej rynku w Piotrkowie Trybunalskim (dwa etaty).

- Osoby ubiegające się o przyjęcie do Służby Celno-Skarbowej powinny spełniać podstawowe kryteria tj. obywatelstwo polskie, odpowiedni do zajmowanego stanowiska stan zdrowia, co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych oraz nieposzlakowana opinia - informuje Łódzka Krajowa Adminstracja Skarbowa

Nowoprzyjęty funkcjonariusz w ciągu dwóch pierwszych lat służby powinien ukończyć specjalny kurs zawodowy i zdać egzaminy, potwierdzające jego przydatność do służby.

Do zadań nowych funkcjonariuszy będzie należeć m.in. prowadzenie postępowań z zakresu prawa celnego i kontroli celno-skarbowych, dotyczących przestrzegania przepisów celnych i podatkowych, oraz zwalczanie nielegalnego hazardu.

- Funkcjonariusz, który dopiero rozpoczyna swoją karierę może liczyć na uposażenie w wysokości ok. 3,6 tys. zł brutto. Ale oprócz tego przysługuje mu wiele benefitów. Poza uposażeniem zasadniczym i dodatkiem za stopień służbowy, funkcjonariusze po dwóch latach pracy otrzymują dodatek za każdy rok służby, do wysokości 25 proc. uposażenia zasadniczego, nagrodę roczną, tzw. trzynastkę, nagrody jubileuszowe oraz pakiet szkoleń przygotowujący do pełnienia służby. Oprócz tego mogą liczyć na dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny – wylicza KAS.

Funkcjonariuszom Służby Celno-Skarbowej przysługuje też możliwość przejścia na emeryturę mundurową po 25 latach służby, dodatkowy urlop wypoczynkowy po 15 latach oraz dodatki do uposażenia, np. za wykonywanie czynności kontrolnych, za służbę w godzinach nocnych.

Szczegółowe informacje dot. prowadzonego naboru dostępne są na stronie Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

info: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy