Jest praca. W tej instytucji szukają na wolne stanowisko urzędnicze

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (canva)

Jest praca. W tej instytucji szukają na wolne stanowisko urzędnicze - Zdjęcie główne

Praca Kutno. ZNM szuka pracownika | foto poglądowe (canva)

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jedna z instytucji działających w naszym mieście szuka osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku urzędniczym. Jakie warunki należy spełnić?

Praca Kutno. ZNM rekrutuje

Dyrektor Zarządu Nieruchomości Miejskich w Kutnie ogłasza otwarty, konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze Inspektora Nadzoru w Sekcji Eksploatacji (1/2 etatu).

Wśród niezbędnych wymagań wyliczono, że kandydatem może być osoba posiadająca polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.

Kandydat nie może mieć na swoim koncie prawomocnego wyroku za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadać wykształcenie wyższe i minimum 4-letni staż pracy.

Osoba ubiegająca się o tę pracę musi posiadać uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, oraz być członkiem Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i posiadać wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Wyliczono również konieczność charakteryzowania się nieposzlakowaną opinią, stanem zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na w/w stanowisku (m.in. praca na wysokości), posiadanie praktycznej znajomość obsługi komputera, systemu Windows oraz aplikacji biurowych.

Inspektor Nadzoru musi znać i umieć właściwie interpretować uregulowania prawne z zakresu: przepisów prawa administracyjnego, prawa budowlanego wraz z aktami wykonawczymi, prawa pracy i ustawy o pracownikach samorządowych.

Należy także posiadać prawo jazdy kategorii B.

Wskazano również na dodatkowe wymagania, czyli:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu do kosztorysowania NORMA;
  • predyspozycje osobowościowe: odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, dokładność, terminowość, obowiązkowość, kreatywność, komunikatywność, życzliwość, oraz dyspozycyjność;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnej organizacji pracy na stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole, koleżeńskość;
  • wysoka kultura osobista:
  • umiejętność skutecznego i szybkiego rozwiązywania problemów.

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy obejmuje:

  • nadzorowanie robót budowlanych inwestycyjnych i remontowych z punktu widzenia zgodności ze sztuką budowlaną, umową o wykonanie robót budowlanych i obowiązującymi aktualnymi przepisami prawa;
  • przygotowywanie od strony merytorycznej składanych wniosków i aplikacji na dofinansowanie planowanych inwestycji mieszkaniowych;
  • przekazywanie placu budowy protokólarnie z określeniem rzeczowego zakresu robót;
  • kontrolowanie ilości i jakości robót poprzez potwierdzanie wykonawstwa robót ujętych w książce obmiarów:
  • sprawdzanie i potwierdzanie prawidłowości zużycia materiałów z uwzględnieniem zużycia materiałów z odzysku;
  • sprawdzanie i zatwierdzanie kosztorysów powykonawczych w oparciu o właściwe katalogi norm rzeczowych z aktualnymi wprowadzonymi erratami pod względem merytorycznym i rachunkowym za wykonane roboty;
  • obowiązkowe zabezpieczanie kompletnej— całościowej dokumentacji prowadzonych robót w obiektach;
  • dokonywanie wpisów do dzienników budowy;
  • obowiązkowe i terminowe rozpatrywanie skarg i wniosków oraz innej korespondencji z zakresu powierzonych obowiązków;
  • egzekwowanie usuwania wad i usterek w okresie gwarancyjnym;
  • organizowanie i dokonywanie odbioru technicznego robót;
  • udział w przygotowywaniu planu rzeczowo-finansowego inwestycji i remontów;
  • udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu przetargów zgodnie z prawem zamówień publicznych;
  • udział w pracach w zakresie przygotowywania, przebiegu i rozliczeń prowadzonych inwestycji i remontów oraz prowadzonych modernizacji budynków;
  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich;
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych budynków wraz z wpisami do książek obiektów;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego;
  • składanie bieżących informacji o stanie zaawansowania robót;
  • współpraca z innymi sekcjami w zakresie realizacji zadań;
  • wypełnianie obowiązków wynikających z kodeksu pracy, przepisów BHP, p.poż oraz przepisów wewnętrznych;
  • posiadanie wiedzy o stanie technicznym budynków, budowli, lokali mieszkalnych oraz użytkowych;
  • przygotowywanie danych do sporządzania sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej;
  • przygotowywanie i przekazywanie zgromadzonej dokumentacji do archiwum zakładowego.

Wszystkie szczegółowe informacje i wykaz dokumentów, które należy złożyć znajdziesz W TYM MIEJSCU.

Aplikować można do godziny 12:00 dnia 9 września 2024 roku w siedzibie ZNM przy ulicy Oporowskiej 5 w Kutnie.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy