Reklama

Reklama

Szukasz pracy? W Kutnie trwają duże targi [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie odbywają się Powiatowe Targi Pracy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy dla osób szukających zatrudnienia, w tym dla obcokrajowców.

Reklama

To szósta edycja Powiatowych Targów Pracy. Odbywają się one dziś w Kutnowskim Domu Kultury w godzinach 10-13. 

Targi dedykowane są wszystkim poszukującym pracy, w tym obywatelom Ukrainy.

Organizatorzy targów zapewniają oferty pracy krajowe prezentowane przez firmy, agencje zatrudnienia oraz PUP w Kutnie, oferty pracy zagraniczne w ramach sieci EURES, informacje o usługach Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie, a także możliwość wymiany informacji między osobami poszukującymi pracy i pracodawcami.

Celem Targów jest pomoc osobom zainteresowanym w podjęciu lub zmianie dotychczasowego zatrudnienia, zapoznanie się z oczekiwaniami i wymogami lokalnych pracodawców. Wystawcy będą mieli możliwość pozyskania pracowników oraz  zaprezentowania profili swoich działalności.

W targach uczestniczą m.in. przedsiębiorcy z Łódzkiej Strefy Ekonomicznej Podstrefa Kutno, agencje zatrudnienia, a także instytucje rynku pracy.

Organizatorem VI Powiatowych Targów Prac jest Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie. Oprócz wspomnianego KDK wydarzenie współorganizują Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców w Kutnie, Agencja Rozwoju Regionalnego i Starostwo Powiatowe w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy