Reklama

Reklama

Taekwondo i samoobrona: kutnowska policja prowadzi szkolenia dla kobiet. Wszystkie Panie mile widziane na wykładach [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 24 mar 2022 18:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie trwają warsztaty "Bezpieczna kobieta” pod okiem policji. Ich głównym celem jest wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie kobiet, oraz wypracowanie postawy, która pozwoli zachować spokój, okazać zdecydowanie i pewnie stanąć wobec realnego zagrożenia. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano również wykłady, na które nie trzeba się zapisywać. Kutnowska policja zaprasza wszystkie chętne Panie.

Reklama

"Bezpieczna kobieta” to dwumiesięczny cykl szkoleń dla kobiet zorganizowanych przez Akademię Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kutnie. Są to treningi Taekwondo z elementami samoobrony.

23 marca trening poprowadzili między innymi instruktorzy taktyk i technik interwencji z kutnowskiej komendy kom. Emil Kowalski oraz st. sierż. Damian Tomczak, który posiada czarny pas w Taekwondo (1DAN). Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem pań na macie. To nie tylko wszechstronna edukacja kobiet w zakresie zachowania w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia i życia, ale również promowanie aktywnego trybu życia u kobiet.

Już w najbliższą środę, 30 marca gościem specjalnym będzie Natalia Rybarczyk – mistrzyni świata w Taekwondo, coach i trener mentalny, autorka książki „Walcz i wygrywaj”, która oprócz treningu poprowadzi o godzinie 18.00 wykład dla pań dot. motywacji, zdobywania celów, waleczności w życiu. W kwietniu zaplanowany jest również wykład dotyczący „Procedur postępowania Policji w przypadku zaistnienia przemocy" . Na wykłady zapraszamy wszystkie chętne panie, nie trzeba wcześniej się rejestrować, wstęp jest bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)