Reklama

Reklama

Tragiczny pożar domu pod Kutnem. Straż pożarna komentuje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KP PSP w Kutnie

Tragiczny pożar domu pod Kutnem. Straż pożarna komentuje  - Zdjęcie główne

Tragiczny pożar domu pod Kutnem. Straż pożarna komentuje | foto KP PSP w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilka dni temu informowaliśmy o tragicznym w skutkach pożarze w domu jednorodzinnym, do którego doszło w podkutnowskim Krzesinówku. W płomieniach zginął wówczas mężczyzna. Jak przebiegała akcja gaśnicza? Na czym polegały działania strażaków? Sprawdzamy.

Reklama

Pożar domu w Krzesinówku. Na miejscu zginął mężczyzna

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie 29 grudnia o godz. 11:07.

Wstępnie informowaliśmy o tym w osobnym artykule. Jak się wówczas dowiedzieliśmy, ogień szybko został opanowany, jednak strażacy działający na miejscu w domu znaleźli mężczyznę, którego nie udało się już uratować.

- Działania przybyłych zastępów na miejsce pożaru polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na podaniu 1 prądu wody do wnętrza budynku na źródło pożaru. Równocześnie z działaniami gaśniczymi ratownicy przeszukiwali pomieszczenia zadymionego budynku przy użyciu kamery termowizyjnej – relacjonuje mł. bryg. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP w Kutnie. 

Podczas przeszukiwania pomieszczeń znaleziono mężczyznę, którego szybko ewakuowano na zewnątrz. Mimo wszystko, poszkodowany zmarł. 

- Po dokonanej ocenie stwierdzono, że jest to poszkodowany bez czynności życiowych. Odstąpiono od dalszego udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy ze względu na stan poszkodowanego mężczyzny – dodaje Jagodziński. 

Pożar został zlokalizowany i ugaszony, a następnie przystąpiono do wietrzenia pomieszczeń.

W działaniach brały udział 4 zastępy z JRG Kutno, a także OSP Gołębiewek.

Info: KP PSP w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy