Reklama

Reklama

Trwa nabór na sześć stanowisk w specjalnej radzie. Masz kandydata? Zostało niewiele czasu

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta przypomina, że cały czas trwa nabór do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie. Kandydatów mogą zgłaszać organizacje pozarządowe działające i zarejestrowane w Mieście Róż. Każda organizacja może zaproponować dwie osoby. Zgłoszeń należy dokonywać na specjalnie przygotowanych do tego formularzach.

Reklama

- Można je pobrać w budynku urzędu miasta w pokojach: 235, 410 i 507. Dodatkowo są one także do znalezienia na stronie urzędu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej. Do karty należy dołączyć dokument, z którego wynika upoważnienie do reprezentowania organizacji pozarządowej – wyjaśnia Agnieszka Lewandowska z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta w UM Kutno.

Takim dokumentem może być na przykład aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego bądź ewidencji stowarzyszeń poprowadzonej przez starostę kutnowskiego. Nabór na sześć stanowisk w Radzie trwa do 20 grudnia. Lista zgłoszonych kandydatów zostanie opublikowana, po czym przeprowadzone będą wybory, które ostatecznie wyłonią członków Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. 

W skład Rady wchodzi 12 osób. Sześć z nich to przedstawiciele organizacji pozarządowych, trzy osoby są wyłaniane z ramienia Rady Miasta, a trzy reprezentują Prezydenta Miasta Kutno.

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie jest organem konsultacyjnym w sprawach dotyczących życia społecznego miasta. Jej celem jest wypracowywanie dobrych warunków do tworzenia praktycznej współpracy pomiędzy samorządem i jednostkami samorządowymi a organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Rada pełni funkcję doradczą i inicjatywną.

Szczegółowe informacje znajdują się w zarządzeniu Prezydenta Miasta Kutno można je znaleźć tutaj: KLIK, bądź u pracowników urzędu pod numerami tel.: (24) 253 12 19, (24) 253 12 10, (24) 253 11 68.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy