Reklama

Reklama

Uczyli się od najlepszych

Opublikowano: 24 kwietnia 2006 08:00
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia [img:2177]W sobotę, 22 kwietnia, w konińskiej Hali Rondo odbył się III Międzynarodowy Festiwal "Gospel nad Wartą", organizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie 'GOSPEL'. Na imprezę, która zgromadziła bardzo szeroką publikę, pojechał także John Henry`s Cool Band - unikalny, kutnowski chór Gospel z I LO im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Reklama

[img:2176] [img:2178] [img:2179]

Podczas trzygodzinnego koncertu muzyką wychwalali Boga - Ruth Lynch, pastor Daniel Davids z Wielkiej Brytanii, a także gwiazda muzyki Gospel ze Stanów Zjednoczonych - Sean Simmonds (w filmie "Blues Brothers 2000" zaśpiewał u boku z Jamesa Browna, współpracował m.in. z Usherem i legendarną grupą Commissioned) Towarzyszył im chór Gospel z Konina. W finale wszyscy wykonawcy zaśpiewali wspólnie utwór "Happy Day".

Publika bawiła się wspaniale, śpiewając i klaszcząc w rytm śpiewu i muzyki. -To było naprawdę wspaniałe. Wprost brakuje słów na opisanie tego jakże pięknego koncertu- mówi Ola Wiwała, dyrygentka kutnowskiego chóru Gospel.

Honorowy patronat nad festiwalem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kazimierz Ujazdowski, zaś poprowadził go znany dziennikarz muzyczny Marek Sierocki. Oprawą muzyczną zajął się zespół Live Sound.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.