Reklama

Reklama

Ukradł wózek dziecięcy. Został zatrzymany dzięki czujności policjanta po służbie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Ukradł wózek dziecięcy. Został zatrzymany dzięki czujności policjanta po służbie - Zdjęcie główne

Kutnianin ukradł wózek dziecięcy. Został zatrzymany dzięki policjantowi po służbie | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkaniec Kutna, który ukradł wózek dziecięcy, nie uniknie odpowiedzialności dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego. Mł. asp. Michał Garstka, będąc w czasie wolnym od służby, na jednej z ulic zauważył mężczyznę, który rysopisem przypominał sprawcę zgłoszonej kilka dni wcześniej kradzieży. 40-latek usłyszał już zarzut. Teraz odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie.

Reklama

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 15 lutego. To właśnie wtedy dzielnicowy kutnowskiej komendy zauważył na jednej z ulic mężczyznę, który ubiorem i rysopisem przypominał sprawcę kradzieży wózka dziecięcego, jaką zgłoszono kilka dni wcześniej.

Funkcjonariusz, będąc akurat w czasie wolnym od służby, natychmiast powiadomił dyżurnego komendy, który to niezwłocznie wysłał na miejsce umundurowany patrol.

- Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Kutna. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji dzielnicowego mienie zostało odzyskane. Skradziony wózek dziecięcy został przekazany pokrzywdzonej i na pewno jeszcze posłuży dziecku - informuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Dzięki wzorowej postawie kutnowskiego dzielnicowego 40-letni mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności. Usłyszał już zarzut, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

- Takie zachowanie dzielnicowego pokazuje, że służbę w policji pełni się 24 godziny na dobę - dodaje mł. asp. Daria Olczyk.

Info: KPP Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy