Reklama

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika. Na jakie stanowisko?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika. Na jakie stanowisko? - Zdjęcie główne

Praca Kutno: Urząd Miasta szuka pracownika | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie poszukuje nowego pracownika. Chodzi o stanowisko podinspektora/inspektora w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta. Jakie wymagania należy spełnić?

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy – podinspektora/inspektora w referacie Ośrodek Konsultacji Społecznych w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta. 

Kandydat powinien spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe z dziedziny nauk społecznych) oraz minimum 2 lata stażu pracy na umowę o pracę. 

Mile widziane są również: doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z marketingiem, mediami i bezpośrednią obsługą klienta, udokumentowana umiejętność obsługi komputera, systemów teleinformatycznych i aplikacji opartych na CMS, odporność na stres oraz gotowość do wystąpień publicznych. 

Wykaz niezbędnych dokumentów oraz wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia znajdziecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Ogłoszenia o naborze na staż oraz do pracy w Urzędzie Miasta Kutno.

Wszystkie dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z napisem "Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora/inspektora w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Kutno" w terminie do dnia 15 listopada 2021 roku włącznie w siedzibie Urzędu Miasta lub pocztą na adres Urzędu. 

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta przy pokoju 201.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy