Reklama

Reklama

W wyniku pożaru stracili dach nad głową. Teraz otrzymają pomoc od prezydenta [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 8 września 2021 08:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski magistrat poinformował o pomocy dla rodziny, która w wyniku pożaru w ubiegły piątek straciła dach nad głową. W doszczętnie spalonym mieszkaniu przy ul. Wybickiego mieszkała kobieta z dwójką dzieci.

Reklama

- Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez służby, a Pani Małgorzata otrzymała propozycję mieszkania zastępczego. Dzięki szybkim decyzjom, Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński oraz zastępca Prezydenta Kutna Jacek Boczkaja zaproponowali pomoc lokalową w formie mieszkania zlokalizowanego przy ul. Majdany 1 – podkreśla Urząd Miasta. 

Oprócz wsparcia w postaci mieszkania zastępczego, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej udzieli rodzinie pomocy finansowej. Straż Miejska pomogła z kolei przetransportować kobietę i dzieci do nowego lokalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rutkowski zawozi syna do szkoły wozem pancernym z Kutna. Wybrali imię dla pojazdu [WIDEO/ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że do pożaru doszło w miniony piątek, 3 września, po godz. 10:00. W jego wyniku doszczętnie spłonęło jedno z mieszkań na parterze przy ul. Wybickiego 6. Na miejscu działania prowadziły zastępy straży pożarnej zarówno z Kutna, jak i z OSP, a także policja i pogotowie. Ewakuowano około 30 osób, na szczęście nikt nie został poszkodowany. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE