Reklama

Reklama

Wichura nie miała litości: rodzina została bez dachu nad głową. Potrzebna jest pilna pomoc

Opublikowano: wt, 26 paź 2021 08:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Fatalne w skutkach okazały się porywiste wiatry, które w ubiegłym tygodniu przeszły przez powiat kutnowski. Dotkliwie przekonała się o tym m.in. rodzina z miejscowości Bardzinek w gminie Krośniewice. Starsza osoba i jej wnuczka straciły dach nad głową - i to dosłownie. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc w naprawie strat wyrządzonych przez żywioł.

Reklama

Wietrzne apogeum pojawiło się w naszym regionie w czwartek, 21 paździenika. Podmuchy dochodziły nawet do 90 km/h. W wielu miejscach awaryjnie odłączono prąd, a strażacy z całego powiatu otrzymali kilkadziesiąt zgłoszeń. Jedno z nich dotyczyło miejscowości Bardzinek. 

- W miejscowości Bardzinek (gm. Krośniewice) w dniu 21.10.2021 r. z budynku mieszkalnego 80-letniej osoby i jej wnuczki po przejściu wichury spadł dach. Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Prosimy dobrych ludzi o wpłaty, liczy się każda wpłacona złotówka. Liczymy, że uda się wyremontować dach, a osoby w nim mieszkające szybko wrócą do domu - czytamy na stronie zrzutka.pl.

Celem zbiórki jest zebranie 50 tys. zł. Do tej pory udało się uzbierać niecałe 2,5 tys. zł. Do końca zbiórki pozostało 30 dni. Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełke i pomóc mieszkankom Bardzinka w odbudowie domu, możesz to zrobić w tym miejscu - KLIK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)