Reklama

Reklama

Wielu uczniów wysłanych do domów. Jak wygląda sytuacja w kutnowskich szkołach?

Opublikowano: pon, 8 lis 2021 15:30
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)&pixabay.com

Wielu uczniów wysłanych do domów. Jak wygląda sytuacja w kutnowskich szkołach? - Zdjęcie główne

Na prośbę naszych Czytelników zapytaliśmy o sytuację epdiemiolgoiczną w liceach i technikach. Ile klas skierowano na zdalną naukę? | foto poglądowe (archiwum)&pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od kilku dni nasi Czytelnicy pytają nas o sytuację epidemiologiczną w kutnowskich liceach i technikach twierdząc, że sporo klas uczy się zdalnie. Poprosiliśmy organ prowadzący – a więc Starostwo Powiatowe w Kutnie – o informacje w tym temacie.

Reklama

Dziś rano zapytaliśmy władze powiatowe o to, jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o tryb nauczania w poszczególnych placówkach oświatowych, które podlegają Starostwu. Z otrzymanych informacji wynika, że część klas od jutra wraca na tryb stacjonarny, z kolei w kilku przypadkach młodzież przez kilka najbliższych dni będzie uczyć się w trybie hybrydowym.

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie od 2 listopada do dziś na nauczanie hybrydowe (mieszane) skierowano jedną klasą. Do dziś taki sam tryb nauczania obowiązuje także uczniów dwóch klas Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie. W tym przypadku taki sposób realizacji zajęć obowiązuje od 5 listopada.

Najwięcej klas na nauczanie hybrydowe skierowano w Zespole Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie. W liczbach wygląda to tak:

  • Od 3 do 8 listopada – 7 klas na nauczaniu hybrydowym
  • Od 4 do 8 listopada – 2 klasy
  • Od 5 do 12 listopada – 3 klasy
  • Od 8 do 12 listopada – 1 klasa
  • Od 8 do 15 listopada – 1 klasa

 

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Antoniego Troczewskiego od 2 listopada do dziś hybrydowy tryb nauczania dotyczy dwóch klas. Z kolei trzy klasy z tej szkoły realizują zajęcia w taki sposób od 4 do 12 listopada.

W Zespole Szkół w Żychlinie cztery klasy uczą się hybrydowo od 3 listopada do dziś. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy