Reklama

Reklama

Włamanie do jednostki OSP w naszym regionie. Ukradziono sprzęt ratujący ludzkie życie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Włamanie do jednostki OSP w naszym regionie. Ukradziono sprzęt ratujący ludzkie życie! - Zdjęcie główne

Okradziono jednostkę OSP z naszego regionu | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nieznani sprawcy włamali się do jednej z remiz strażackich w regionie i ukradli sprzęt, który na co dzień umożliwia tamtejszym druhom ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Wartość skradzionych przedmiotów to około 10 tys. zł.

Reklama

Ofiarą kradzieży padła jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokołowie w sąsiednim powiecie gostynińskim. W miniony weekend druhowie zamieścili w mediach społecznościowych informację o zdarzeniu i apel o pomoc. 

- Z wielkim żalem informujemy, że nasza jednostka w dniu 2 lutego została okradziona ze sprzętu mającego za zadanie ratować ludzkie życie. Włamania dokonały nieznane osoby. Wartość skradzionych przedmiotów wynosi około 10 tys. zł - mówią druhowie OSP Sokołów. 

Z remizy skradzione zostały piła spalinowa Sthil ms 291 oraz pilarka tarczowa Sthil ts 420. To sprzęty mające kluczowe znaczenie podczas wielu akcji ratunkowych, np. przy usuwaniu przeszkód na drogach, docieraniu do osób poszkodowanych, usuwaniu skutków katastrof i wielu innych. 

- Uprzejmie prosimy o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu skradzionego sprzętu. Prosimy również o udostępnianie postu i przekazywanie informacji dalej. Uważajcie na siebie i swoje mienie - dodają druhowie.

Poniżej zamieszczamy opublikowany przez strażaków post ze zdjęciem skradzionych przedmiotów. Na Facebooku znajdziecie również dotyczące ich szczegółowe dane. 

Info: OSP Sokołów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy