Reklama

Wybory Miss Aquaparku Kutno Lato 2016

Opublikowano:
Autor:

Wybory Miss Aquaparku Kutno Lato 2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie w tym roku po raz drugi organizuje Wybory Miss Lata Aquaparku Kutno. W tym roku Gala Finałowa odbędzie się 7 sierpnia oczywiście w Aquaparku Kutno. Podobnie jak w roku ubiegłym tegoroczne laureatki dzięki naszym sponsorom będziemy wysyłać na wycieczki do pięknej, słonecznej i niezwykle klimatycznej Chorwacji wraz z Centrum Turystyki OSKAR z Poznania.Sponsorem nagrody głównej, czyli voucheru na dwuosobową wycieczkę jest firma Pini Polonia. Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie ufundowała voucher dla I Vicemiss oczywiście również na wycieczkę do Chorwacji. Dla Miss Publiczności voucher na chorwackie przygody ufundowała forma zajmująca się informatyczną obsługa obiektów sportowych i rekreacyjnych MWM Sp. z O.O. z Gliwic. Centrum Turystyki OSKAR natomiast zabierze do Chorwacji jedną z osób obecnych podczas Gali Finałowej II Wyborów Miss Lata.

Nagrody rzeczowe dla finalistek ufundowali: firma MPC z Kutna oraz sklep ze sprzętem AGD i RTV Media Expert oraz AMZ- KUTNO S.A. Weekend w SPA dla dwojga ufundowała Różana Rezydencja z Zarębowa.

Upominki dla kandydatek ufundowali: prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński, Auto Części Napierała, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Grupowa Oczyszczalnia Ścieków oraz firma zajmująca się ochroną osób i mienia Multiservice oraz AVON.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE