Reklama

Reklama

Wyjątkowi goście w kutnowskim Urzędzie Miasta. W jakim celu się tam pojawili? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 4 paź 2021 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 30 młodych harcerzy odwiedziło niedawno kutnowski Urząd Miasta. Ich wizyta to część 3. Rajdu Starszoharcerskiego pt. „Róża Wiatrów”. Co to za akcja?

Reklama

Harcerze z Hufca ZHP Kutno zorganizowali 3. Rajd Starszoharcerski pt. "Róża Wiatrów". Z uwagi na sytuację pandemiczną w rajdzie brały udział wyłącznie jednostki namiestnictwa starszoharcerskiego "W dobrą stronę" Hufca ZHP Kutno.

Uczestnicy rajdu skupiali się nad czterema zagadnieniami: odwagą, ciekawością świata, służbą i samorozwojem. Jednym z zadań Rajdu było odwiedzenie kilku miejsc w Kutnie. 

- Młodzi mieszkańcy powiatu kutnowskiego w sobotnie przedpołudnie mieli za zadanie odwiedzić kilka lokalizacji w Kutnie i dowiedzieć się więcej o ich funkcjonowaniu. Na mapie rajdu znalazły się m.in: Kutnowski Dom Kultury, Miejska i Powiatowa Biblioteka w Kutnie, Radio Q i Urząd Miasta Kutna – informują przedstawiciele Magistratu. 

Harcerze odwiedzili salę konferencyjną urzędu i poznali arkana prowadzonych tam sesji Rady Miasta. Łącznie urząd odwiedziło ponad 30 młodych harcerzy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE