Reklama

Reklama

Zawody robotów w Gimnazjum nr 2

Opublikowano: ndz, 7 cze 2015 22:52
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 5 czerwca 2015 r. w ramach podsumowania projektu „Mechatronika, jako praktyczne zastosowanie innowacyjnej myśli i działań uczniów gimnazjów dla edukacji i budowy przyszłych kadr inżynieryjno – technicznych” w Gimnazjum nr 2 im. marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie odbyły się Zawody Robotów.Dwuosobowe drużyny z klas II programowały roboty mobilne do przejazdów w prostym labiryncie oraz zaparkowanie i powrót do punktu docelowego. Roboty wykonywały zadanie z wykorzystaniem zdalnego sterowania. Zaczynały rozgrywkę w wyznaczonym polu startowym (które było jednocześnie polem końcowym).

Reklama

Celem było odnalezienie drogi na boisku prowadzącej do ustalonego z drugiej strony w losowym miejscu miejsca postojowego. Po zaparkowaniu roboty wracały do punktu bazowego w dowolny sposób. Celem było ukończenie zadania w najkrótszym czasie.

W zawodach brali udział: Michał Lewandowski, Artur Mikulski, Jakub Brzęcki, Monika Kurz, Justyna Kowalska, Kamil Cieślak i Natalia Kaźmierczak z klasy II a, Marcel Jaworski, Mateusz Kociemski, Dawid Dryński, Mateusz Szymczak, Błażej Wilanowski i Patryk Zdanowski z klasy II f oraz Mateusz Woźniak i Piotr Wygocki z klasy II d.

Zawody przygotowali i prowadzili uczniowie z Młodzieżowego Klubu Technika: Wiktoria Sobierańska, Antoni Wanot, Łukasz Siejka, Krzysztof Matuszewski, Kacper Sobierański, Aleks Chojnacki, Adam Mikołajczyk i Michał Mikołajczyk pod opieką pani Bogumiły Rozkosz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)