Reklama

Zespół Szkół nr 1 w Żychlinie zaprosił Włochów

Opublikowano:
Autor:

Zespół Szkół nr 1 w Żychlinie zaprosił Włochów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Projekt „Sportowe pasje Papieża JPII – drogowskazem młodych obywateli Europy” programu „Młodzież w działaniu” został zaakceptowany w dniu 09 kwietnia roku przez Zarząd Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w oparciu o rekomendację Komitetu Ewaluacyjnego Programu „Młodzież w działaniu”. Otrzymany grant na realizację projektu to kwota 20 310 Euro.

Celem projektu jest rozwijanie świadomości sportowej, poznanie miejsc bliskich sercu Papieża, promowanie zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności. Przez poznanie pasji sportowych i miejsc, w których przebywał, pracował i nauczał Jan Paweł II będą realizowane założone cele projektu.

Działania wymiany odbędą się w terminie 20-29 września br.. Uczestnikami projektu będą grupy: członków Klubu Europejskiego „Gimlo” z Żychlina oraz członkowie zrzeszeni w grupie „Amiata Chiama Europa” z Abbadia San Salvadore we Włoszech.
Grupy podejmą następujące działania: warsztaty poznawcze na temat miejsc, w których nasz Wielki Polak żył, pracował i uprawiał sport, przygotowanie materiałów filmowych i fotograficznych, wykonanie prezentacji multimedialnej o miejscach bliskich sercu naszego Rodaka Jana Pawła II, realizacja filmu i wystawki zdjęć, wizyta w wybranych miejscach odwiedzonych przez Papieża, gry i zabawy integracyjne, turnieje sportowe, poznanie obyczajów i tradycji polskich oraz włoskich. Wszystkie powyższe działania będą miały na celu aktywny udział młodych ludzi i ich pełne zaangażowanie na każdym etapie projektu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE