Zwycięstwo rezerw, porażka juniorów

Zwycięstwo rezerw, porażka juniorów - Zdjęcie główne

Wydarzenia [img:2016]We wczorajszym meczu A klasy, piłkarze MKS-u II Kutno po dobrym spotkaniu pokonali Bzurę Młogoszyn 4:1. Bramki dla kutnowskiej drużyny zdobyli : dwie Michał Tomczak i po jednej Michał Michalski oraz Maciej Krzymiński.Kutnianie już w pierwszej połowie rozwiali nadzieje gości, strzelając trzy bramki, za sprawą Macieja Krzymińskiego (20'), Michała Tomczaka (25') oraz Michała Michalskiego (27')

W drugiej połowie jeszcze jedną bramkę dołożył popularny "Wężu" w 56', a goście odpowiedzieli trafieniem Smoczyńskiego. Wynik końcowy - MKS 4:1 Bzura.

W innym ciekawym meczu A klasy, Dąbrowianka Dąbrowice pokonała na wyjeździe wicelidera, Spartę Leśmierz 1:0 (0:0)

***

W weekend ważny mecz rozegrali juniorzy młodsi Miejskiego KS-u. Rywalem podopiecznych Roberta Marca byli niepokonani jak dotąd piłkarze GKS Bot Bełchatów.

Mecz zakończył się porażką młodych kutnian 2:0, lecz po bardzo dobrej grze kutnowskiego teamu.

Zwycięstwo z MKS-em należy do jednych z najniższych ( tylko SMS Łódź przegrał tylko 2:0 z GKS-em ). Piłkarze z Bełchatowa to główni pretendenci do finału młodzieżowych mistrzostw Polski.

Po meczu młodzi kutnianie zjedli obiad w klubowej kawiarence o sympatycznej nazwie "Wolej". Po skończonym posiłku, na murawę stadionu GKS-u, weszli piłkarze Amiki Wronki, którzy tego samego dnia rozgrywali mecz ligowy z miejscowymi.

Skład MKS-u : Sawicki (Urbański) - Roguziński (Kaczor), Jędrzejczak, Góral, Różalski - Pokorski (Pietrasik), Adamczewski (Domżał - czerwona kartka), Pilarski, Szadkowski (Majchrzak) - Michalski, Kędzierski

W innym meczu drużyna MKS'91 pokonała LZS Justynów 4:1, a hattrickiem popisał się Kamil Krysiński