Reklama

Reklama

Anioły od serca – warsztaty ceramiczne [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 1 gru 2021 09:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych "Wyspa Skarbów" we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie, zorganizowało kolejne warsztaty w ramach programu „Rodzina od serca". Program współfinansowany jest ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego w zakresie realizacji zadania publicznego „Działanie z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej w 2021 roku " w ramach konkursu ogłoszonego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Reklama

„Anioły od serca"-  warsztaty ceramiczne, to kolejne zadanie będące elementem programu „Rodzina od serca", programu który realizowany jest od lipca 2021 roku. Warsztaty ceramiczne składały się z dwóch spotkań . Podczas pierwszych warsztatów dzieci i młodzież przygotowywały anioły według własnego pomysłu pod okiem instruktorów z Akademii Małej Sztuki Beaty Szajdziuk  . Następnie prace zostały poddane wypaleniu w piecu ceramicznym, a podczas drugich warsztatów anioły zostały ozdobione  i poddane szkliwieniu. Efekt końcowy   będzie możliwy do obejrzenia dopiero ponownym wypalaniu w piecu ceramicznym.

Tego rodzaju zajęcia są ciekawą formą spędzenia czasu wolnego. Pozwalają  uczestnikom na  poznanie nowej techniki plastycznej. Tworzenie prac według własnego pomysłu sprawiło im wiele radości i zadowolenia. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)