Reklama

Reklama

Za nami kolejne szkolenie w ramach programu „Rodzina od serca" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 27 paź 2021 14:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja W październiku odbyło się kolejne szkolenie w ramach programu „Rodzina od serca" realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa Skarbów" we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie.

Reklama

Tematem szkolenia były „Zachowania ryzykowne prezentowane w przestrzeni wirtualnej. Profilaktyka uzależnień behawioralnych". Prowadziła je Katarzyna Kurdyba reprezentująca Centrum Szkoleń Profilaktycznych EDUKATOR - wieloletni psycholog, pedagog, trener w obszarze profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W ramach szkolenia poruszano następujące zagadnienia: zachowania ryzykowne prezentowane w sieci, cyberprzempoc, ciemna strona YouTube, depresja i samotność, znaczenie mediów społecznościowych w życiu codziennym dzieci, substancje psychoaktywne; narkotyki, dopalacze, uzależnienie od gier i hazardu, itp.

Program współfinansowany jest ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego w zakresie realizacji zadania publicznego „Działanie z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej w 2021 roku” w ramach konkursu ogłoszonego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Info: Dorota Ćwirko-Godycka

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE