Reklama

Niebanalne prezenty świąteczne dla rodziców!

Opublikowano:
Autor:

Niebanalne prezenty świąteczne dla rodziców! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Obdarowywanie upominkami stanowi nieodłączną tradycję Świąt Bożego Narodzenia. Dostosowując podarunek do indywidualnych preferencji, bez wątpienia wywołasz radość i uśmiech na twarzy najbliższych osób. Poznaj niebanalne prezenty świąteczne dla rodziców, którymi podziękujesz za czas spędzony przy wigilijnym stole!

Niewielkie AGD

Niezależnie od stylu życia rodziców, niewielkie AGD stanowi doskonały pomysł na prezent świąteczny. Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie najbliższych, warto postawić na krokomierz bądź pulsoksymetr, skutecznie motywujący do dbania o sylwetkę. Bardziej rozbudowanym gadżetem będzie smartwatch bądź opaska sportowa, wyposażona w dodatkowe funkcje. Inteligentny zegarek pozwala m.in. na:

  • sprawdzanie godziny oraz daty
  • mierzenie tętna
  • mierzenie liczby kroków
  • odbieranie połączeń telefonicznych

Pomysłem wartym rozważenia jest również ekspres do kawy. W tym przypadku warto rozważyć złożenie się na upominek wraz z rodzeństwem, ze względu na zwiększony koszt urządzenia. Nowoczesne ekspresy dostępne na rynku umożliwiają przygotowanie różnych rodzajów naparu, co stanowić będzie gratkę dla wszystkich rodziców-kawoszy.

W trosce o zdrowie najbliższych

Odnosząc się do poprzednich inspiracji prezentowych, doskonałym pomysłem są również upominki otwarcie promujące aktywny tryb życia. Kije do nordic walking, odzież termoaktywna, buty sportowe bądź wygodne dresy z pewnością pozytywnie wpłyną na jakość życia rodziców, dodatkowo tworząc okazję do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zestaw ulubionego alkoholu

Zestaw preferowanego alkoholu to doskonały sposób do podziękowania rodzicom za przygotowywaną wieczerzę. Niezależnie od tego, czy należą do miłośników wina, whisky czy nalewek — na rynku dostępnych jest szereg ofert z możliwością swobodnej personalizacji. Do zestawu tego rodzaju warto dołączyć słodycze bądź inne przekąski, doskonale komponujące się ze smakiem wybranego alkoholu. Obdarowanie rodziców prezentem tego rodzaju z pewnością spotka się z nieopisaną wdzięcznością z ich strony! Po więcej inspiracji prezentowych warto zajrzeć na stronę https://inspiracjeferrero.pl/nasze_artykuly/siegajac-po-gwiazdke-z-nieba/.

Spersonalizowany album ze zdjęciami

Najlepsze prezenty są dopasowane do charakteru i preferencji osób obdarowywanych. Idąc z tą frazą, warto postawić na spersonalizowany album ze zdjęciami, upamiętniającymi najważniejsze momenty z życia rodziny. Upominek ten stanowić będzie zarówno pamiątkę na lata, jak i również okazję do ponownego opowiedzenia historii, na długo pozostających w pamięci domowników.

Kalendarz ze zdjęciami

W nawiązaniu do poprzedniej propozycji prezentowej, warto również zwrócić uwagę na spersonalizowane kalendarze ze zdjęciami. Upominek w tej postaci będzie z pewnością trafionym pomysłem w przypadku, w którym dzieci mieszkają w innym mieście niż rodzice. Każdy miesiąc na kartkach kalendarza, oprócz oczywistej funkcji organizacyjnej przypominał będzie o najbliższych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy