Reklama

Starebabice.info - wszystko, co musisz wiedzieć o tym serwisie

Opublikowano:
Autor:

Starebabice.info - wszystko, co musisz wiedzieć o tym serwisie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Internet jest pełny przeróżnych treści. Niektóre są bardzo przydatne, a inne już mniej. Ale serwisy informacyjne można zdecydowanie zaliczyć do tych przydatnych i pożytecznych. Niektóre z nich skupiają się na informacjach o całym kraju lub świecie, a inne na tych o danym mieście, powiecie czy gminie. Tak jest w przypadku strony starebabice.info. Jest to strona poświęcona wiadomościom o Starych Babicach, Warszawie i Ożarowie. Premiera tej strony odbędzie się we wrześniu, ale już dziś można stwierdzić, że będzie to jeden z największych serwisów informacyjnych. Sprawdź, co tam znajdziesz!

Stare Babice – najważniejsze informacje

Stare Babice to gmina wiejska, która znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. Znaczną część powierzchni gminy zajmują użytki rolne, a jej północna część leży w otulinie i na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. W związku z tym gmina jest pełna terenów zielonych oraz spokoju. Jednak nadal w Starych Babicach znajduje się wiele terenów zajętych przez budownictwo mieszkalne lub usługowo-handlowe. Obecnie w gminie mieszka około 20 tysięcy osób, ale coraz więcej decyduje się na przeprowadzkę w to miejsce, więc liczba stale rośnie. W Starych Babicach nie brakuje niczego. Do pewnego czasu gmina nie miała swojego serwisu informacyjnego, ale to już się zmieniło.

Krótko o serwisie

Serwis starebabice.info został stworzony przez Piotra Sochana, który robił wszystko z myślą o mieszkańcach gminy. Wiedział, że Stare Babice nie mają swojego portalu i postanowił to zmienić. Właśnie dlatego powstał ten serwis. Można śmiało powiedzieć, że będzie to jeden z największych, niezależnych serwisów informacyjnych. Obejmie on gminę Stare Babice, ale również Warszawę i Ożarów. Wszystko, co znajdzie się na stronie będzie po to, aby maksymalnie spełnić oczekiwania i potrzeby mieszkańców. 

Jak znaleźć stronę?

Znalezienie strony jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z dowolnej przeglądarki internetowej, gdzie w pasku wyszukiwarki należy wpisać frazę „Stare Babice info” lub „starebabice”. Gdy to zrobimy, to na pewno znajdziemy ten serwis. Pamiętajmy jednak, że premiera strony odbędzie się we wrześniu. Oznacza to, że strona internetowa istnieje, ale nie znajdziemy na niej innych informacji niż krótki opis serwisu i linki, które przekierują nas na grupę i fanpage na Facebooku.

Co będzie dostępne na stronie?

Cała strona jest stworzona z myślą o mieszkańcach, więc znajdzie się tam wszystko czego mogą potrzebować. Na stronie dostępne będą najnowsze wiadomości, plotki i doniesienia. Przeczytasz tam także o aktualnych utrudnieniach czy problemach oraz zapoznasz się ze zbliżającymi się wydarzeniami czy koncertami. Sprawdzisz również informacje o ważnych miejscach, co może okazać się bardzo przydatne, gdy będziesz szukać nowych miejsc z usługami. Serwis będzie maksymalnie dopasowany pod mieszkańców, tak aby każdy był zadowolony.

Facebook

Dopełnieniem całego serwisu będzie grupa i fanpage na Facebooku. Będą to miejsca przeznaczone dla mieszkańców, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Ułatwią one komunikację pomiędzy mieszkańcami i stworzą wygodną „sieć” komunikacji. Będą oni tam mogli poruszyć lokalne sprawy, podzielić się wiedzą o aktualnych wydarzeniach czy przeczytać najnowsze wiadomości. Grupa i fanpage sprawią, że będziesz jeszcze bardziej na bieżąco z lokalnymi sprawami. Mimo, że premiera strony odbędzie się we wrześniu, to już dziś można dołączyć do grupy i polubić fanpage. Jeśli chcesz to zrobić, to wystarczy skorzystać z linków dostępnych na stronie, które bezpośrednio przekierują cię w te miejsca lub wyszukać je bezpośrednio przez wyszukiwarkę na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy