Reklama

Reklama

Grzegorz Chojnacki pożegnał się z kolegami z Rady Miasta. Przed nim wyzwania w MOPS [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Grzegorz Chojnacki pożegnał się z kolegami z Rady Miasta. Przed nim wyzwania w MOPS [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
6
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Grzegorz Chojnacki zdał dziś mandat radnego Rady Miasta Kutno. Były już wiceprzewodniczący Rady oficjalnie objął stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie.

Reklama

Grzegorz Chojnacki przestaje być radnym. Zostaje dyrektorem MOPS w Kutnie

W trakcie dzisiejszej sesji Rady Miasta Kutna głos zabrał były Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutna Grzegorz Chojnacki, który z dniem 12 maja br. złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji. 

- W związku z zakończeniem swojej pracy samorządowej Grzegorz Chojnacki serdecznie podziękował prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu, jego zastępcom oraz wszystkim pracownikom urzędu miasta, w szczególności koleżankom z Biura Rady Miasta za lata bardzo owocnej i życzliwej współpracy – opisuje Urząd Miasta w Kutnie.

Słowa podziękowań skierował również do Przewodniczącego Rady Miasta Mariusza Sikory. Podziękował również wszystkim radnym, zarówno z Komitetu "Porozumienie dla Kutna", jak i innych ugrupowań politycznych, bo jak stwierdził mimo różnicy zdań, zawsze najważniejszą kwestią  był przede wszystkim rozwój miasta realizowany ponad podziałami.

- W imieniu Rady Miasta Kutno serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz samorządu miejskiego i społeczności lokalnej przekazał Przewodniczący Rady Mariusz Sikora, życząc wszelkiej pomyślności w realizacji nowych wyzwań zawodowych – dodaje UM w Kutnie.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu Grzegorz Chojnacki zostanie nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dziś Prezydent Zbigniew Burzyński wręczył mu powołanie na to stanowisko.

- Kandydatura ta została wyłoniona w wyniku przeprowadzonego w kwietniu br. postępowania konkursowego na to stanowisko. Nowy dyrektor w dniu dzisiejszym spotkał się również z załogą placówki i rozpoczął pracę na nowym stanowisku – informuje UM w Kutnie.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy