Reklama

Reklama

Internet domaga się Filipa z Kutna! Stanowski zaprosi go do Kanału Sportowego? [WIDEO/ZDJĘCIA]

Opublikowano: 29 czerwca 2021 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zna go każdy widz Kanału Sportowego i chyba każdy chciałby, żeby Krzysztof Stanowski zaprosił go do studia. Filip z Kutna – bo o nim mowa – często telefonuje do Hejt Parku, zawsze zadaje ciekawe pytania, zawsze jest przygotowany do rozmowy. Zyskał tym ogromną sympatię internautów.

Reklama

Mazurek: "Jakim cudem?!". Stanowski: "Właśnie poznałeś Filipa z Kutna"

Kilka dni temu w Hejt Parku Krzysztof Stanowski rozmawiał z Robertem Mazurkiem. Format programu jest prosty – widzowie mogą dzwonić i zadać swoje pytania zarówno prowadzącemu, jak i jego gościowi.

CZYTAJ TAKŻE: Do Kutna przyjadą Food Trucki! Staną na Placu Wolności

Każdy widz Kanału Sportowego zna nie tylko Pola, Smokowskiego, Stanowskiego czy Borka, ale również Filipa z Kutna. Pisaliśmy o tym W TYM MIEJSCU.

- Cała Polska próbuje dodzwonić się do tego programu, a Filip dodzwania się zawsze – mówił Krzysztof Stanowski chwilę po tym, gdy w trakcie Hejt Parku usłyszał głos Filipa.

Filip zadawał pytania Robertowi Mazurkowi. Rozpoczął od byłego bramkarza m.in. ŁKS Łódź.

- Czy podziela pan opinię swojego przyjaciela Kazika Staszewskiego, że Bogusław Wyparło to najlepszy bramkarz? - zapytał Filip.

- Bardzo mi się spodobało, że Bogusław Wyparło trafił do pieśni. Zdaje się, że to największy sukces tego bramkarza (…). Czy to najlepszy bramkarz? Jak słyszę jeden z barwniejszych – odpowiedział Robert Mazurek.

- Spodobało mi się to pytanie o Bogusława Wyparło. Możemy umówić się, że Pan będzie pytał? Zadaje Pan ciekawsze pytania niż prowadzący – dodawał dziennikarz m.in. RMF FM.

Filip jednym ze swoim pytań wprowadził Roberta Mazurka w niemałe osłupienie. Mieszkaniec Kutna zapytał o wypowiedzi dziennikarza dotyczące Bruca Lee.

- Ja się wypowiadałem na temat filmów Bruca Lee? Mój Ty Jezu, jakim cudem?! - pytał Mazurek.

CZYTAJ TAKŻE: "Bezpieczne wakacje z Powiatem Kutnowskim" - startuje wyjątkowa akcja Starostwa

- Właśnie poznałeś Filipa z Kutna, legendę tego programu – dodał Stanowski.

W trakcie rozmowy Stanowskiego, Mazurka i Filipa poruszono również temat dworca w Kutnie, a także Placu Wolności, co można sprawdzić w poniższym materiale wideo (od 19 minuty).

Warto dodać, że w trakcie programu dzięki prowadzącemu i jego gościowi udało się zamknąć dwie aukcje charytatywne.

Widzowie chcą programu z Filipem

Widzowie Kanału Sportowego bardzo chętnie zobaczyliby Filipa w Hejt Parku. Tak wynika z komentarzy zamieszczonych na YouTube. Zdaniem niektórych dobrą okazją byłby 24-godzinny program planowany przez K. Stanowskiego.

- Może by zaprosić do Hejt Parku Filipa z Kutna?

- Stano, na live 24h zaproś nawet na godzinkę Filipa z Kutna, do tego dla niego pakiet gadżetów z Kanału Sportowego i opłata za transport. Co jak co, ale się należy chłopu, chociażby za to, że jest przygotowany do danego gościa i nie zajmuje bez sensu linii.

- Ale trzeba przyznać że nasz koleżka z Kutna zadaje naprawdę fajne pytania. I przede wszystkim nie pyta czy go słychać i nie pozdrawia kolegi, który siedzi obok

- Filip z Kutna powinien mieć swój kącik pytań do gości w każdym odcinku. Widać, że szpera za ciekawostkami, co mogłoby dać ciekawe ,,kwiatki". TOP

- Panowie, zaproście Filipa z Kutna do Hejt Parku

Powyżej tylko kilka komentarzy odnoszących się do Filipa. A Wy chcielibyście zobaczyć mieszkańca Kutna w roli gościa Krzysztofa Stanowskiego?

CZYTAJ TAKŻE: Królowa Róż 2021 oficjalnie wybrana. Kim jest tegoroczna zwyciężczyni? [ZDJĘCIA]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)