Reklama

Reklama

Jak wygląda centrum dowodzenia kutnowskiej policji? Mundurowi pokazują i zapraszają w swoje szeregu [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak wygląda służba w policji i jakie warunki trzeba spełnić, by można było ją pełnić? Na te i inne pytania odpowiadają funkcjonariusze z kutnowskiej komendy. W czwartek odbyło się wydarzenie oparte na zasadzie Drzwi Otwartych.

Reklama

Kutnowska komenda zachęca do służby w policji

W kutnowskiej komendzie odbyło się spotkanie dla osób, które zainteresowane są wstąpieniem w szeregi policji. W czwartek jednostkę odwiedzili uczniowie ze szkoły mundurowej w Kutnie. Zebrani zapoznani zostali z procesem doboru do służby oraz poznali specyfikę pracy w nie których wydziałach.

- 7 października 2021 roku w sali odpraw kutnowskiej komendy, w ramach „Doborowych czwartków” policjanci przeprowadzili spotkanie dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego PUL w Kutnie. Podczas spotkania uczestnikom zostały przedstawione poszczególne etapy rekrutacji. Zaprezentowany został film przedstawiający jak należy w prawidłowy sposób pokonać tor przeszkód, który jest jednym z etapów rekrutacji - mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

W dalszej części spotkania poza omówieniem poszczególnych pionów służby policji, zebrani uzyskali też informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pracy w tym zawodzie.\

Co zrobić by podjąć służbę?

Uczniowie mieli również okazję zobaczyć i poprzymierzać sprzęt, którego na co dzień używają policjanci w służbie, zobaczyć centrum dowodzenia jakim jest dyżurka oraz zobaczyć gdzie robi się odciski palców w naszej jednostce. 

- Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14. Szczegółowych informacji udziela Zespół do Spraw Kadr, Szkolenia i Obsługi Kancelaryjnej Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, tel. 47 842 22 08 - informuje podkom. E. Machnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy