Reklama

Reklama

Komendant kutnowskiej policji żegna się z mundurem. Otrzymał wiele gratulacji i podziękowań [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 28 sty 2022 16:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komendant kutnowskiej mł.insp. Józef Poreda policji po 30 latach służby żegna się z policyjnym mundurem. Dziś podczas uroczystej zbiórki szef kutnowskich policjantów zdał obowiązki na zajmowanym stanowisku oraz pożegnał się ze sztandarem jednostki. Funkcjonariusze życzyli mu wszelkiej pomyślności, realizacji osobistych zamierzeń i nowych wyzwań na emeryturze.

Reklama

- Dzisiejszy dzień z pewnością na długo zapisze się w pamięci nie tylko policjantów z kutnowskiej komendy ale przed wszystkim mł.insp. Józefa Poredy, który po 30 latach służby w Policji odszedł na emeryturę. Uroczyste pożegnanie Komendanta odbyło się 28 stycznia 2022 roku w siedzibie kutnowskiej jednostki, które z uwagi na ograniczenia związane z trwającym stanem pandemii miało charakter kameralny, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego - mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na uroczystości obecny był insp. Tomasz Olczyk - I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Łodzi, Daniel Kowalik – Starosta Powiatu Kutnwskiego, Jacek Boczkaja – Zastępca Prezydenta Miasta Kutna, Prokurator Rejonowy w Łęczycy - Andrzej Pankiewicz, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Kutnie - Przemysław Kaczmarek, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie -  Starszy Brygadier Marek Myszkowski, delegacja kadry kierowniczej komend miejskich i powiatowych garnizonu łódzkiego, komendanci komisariatów, kadra kierownicza oraz funkcjonariusze i pracownicy kutnowskiej komendy.

Na początku uroczystości odczytano rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi nadinsp. Sławomira Litwina o zwolnieniu ze służby z dniem 29  stycznia 2022 roku mł. insp. Józefa Porede, po którym nastąpiło pożegnanie Komendanta ze Sztandarem jednostki.

Mł.insp. Józefa Poredę pożegnał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Łodzi inspektor Tomasz Olczyk, który w swoim wystąpieniu  w serdecznych słowach wypowiadał się o odchodzącym na emeryturę Komendancie. Podkreślił jego profesjonalizm, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Gratulacje i podziękowania za okres owocnej służby i współpracy oraz życzenia pomyślności i realizacji osobistych planów złożyli rownież pozostali zebrani goście.

Mł.inspektor Józef Poreda podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Szczególne podziękowania skierował do osób, z którymi miał kontakt na co dzień, czyli kadry kierowniczej, funkcjonariuszy oraz pracowników kutnowskiej komendy. 

- W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników jeszcze raz dziękujemy Panu Komendantowi za współpracę i  życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem i radością - mówi podkom. E. Machnik.

Pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie został dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie - mł. insp. Paweł Ciechanowski

info: KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy