Reklama

Reklama

Kutnowski sanepid szuka pasażerów samolotu. Jeden z podróżnych był chory na COVID-19

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-pixabay.com

Kutnowski sanepid szuka pasażerów samolotu. Jeden z podróżnych był chory na COVID-19 - Zdjęcie główne

Kutnowski sanepid szuka pasażerów dwóch pociągów, samolotu i autokaru. W maszynach znajdowali się pasażerowie z COVID-19 | foto poglądowe-pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kutnie szuka pasażerów dwóch pociągów, autokaru oraz samolotu lecącego z Barcelony do Monachium. W każdym przypadku chodzi o możliwość zakażenia się koronawirusem z uwagi na pasażerów chorych na COVID-19.

Reklama

Wczoraj kutnowska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna opublikowała kilka informacji dla podróżujących różnymi środkami transportu. Chodzi o samolot, pociągi i autokar.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kutnie prosi o zgłoszenie się do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kutnie osób, które podróżowały FLIX BUSEM z Budapesztu — wyjazd ok. 8.50, do Warszawy, przyjazd ok. godziny 16.00 dnia 02.01.2022 podróżowała osoba zakażona wirusem SARS-CoV-2 – informuje kutnowski sanepid.

Podobny komunikat dotyczy samolotu, który na początku stycznia leciał z Hiszpanii do Niemiec.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kutnie prosi o zgłoszenie się do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kutnie osób, które podróżowały na pokładzie samolotu nr LH1813 z Barcelony do Monachium dnia 02.01.2022. Miejsce zajmowane przez pasażera zakażonego wirusem SARS-CoV-2: 6c – podaje sanepid.

PSSE zwraca się również do pasażerów podróżujących pociągiem Intecity CIV1251 z Berlina (wyjazd 13:41) do Warszawy Centralnej (przyjazd 19:35) dnia 06.01.2022. W jednym z wagonów także znajdowała się  osoba zakażona wirusem SARS-CoV-2.

- Wspomniana osoba przemieszczała się z państwa Ghana-Afryka (wylot z lotniska w Accra 05.01.2022), przez Stambuł (Turcja) do Berlina, a następnie wspomnianym pociągiem do Warszawy – informuje PSSE w Kutnie.

Kolejnym pociągiem w którym znalazły się osoby chorujące na COVID-19 jest Wawel relacji Kraków-Berlin, odjazd 10:16, przejazd do stacji Zielona Góra dnia 04.01.2022 r. W wagonie 269, miejsca 27 i 28 podróżowały dwie osoby zakażone wirusem SARS-CoV-2.

Z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną można kontaktować się telefonicznie:

  • 24 3557103 lub tel. 
  • alarmowy 605 078 225

 

Lub korzystając z poczty elektronicznej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy