Reklama

Reklama

Lekarz kutnowskiego szpitala daje przykład i odnosi sportowe sukcesy! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 22 maj 2022 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na szyi ordynatora ortopedii Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Janusza Kurpiewskiego znalazły się dwa medale – złoty i srebrny. Dyrekcja placówki podkreśla, że lekarz swoją sportową pasją daje przykład wszystkim wokół. Przy okazji szpital zachęca do aktywnego stylu życia.

Reklama

Jak poinformowała dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego ta informacja była „chomikowana” trzy miesiące. Wszystko po to, by przed sezonem wiosenno-letnim zachęcić i zmotywować mieszkańców Kutna i powiatu do aktywności i zdrowego stylu życia.

- Ordynator w kutnowskim szpitalu, lekarz, ortopeda, sportowiec, biegacz, mieszkaniec Kutna i... wicemistrz Polski oraz Mistrz Polski wśród lekarzy! Janusz Kurpiewski - jak się okazuje - to nie tylko bardzo dobry lekarz - specjalista, ale również wybitny sportowiec, a prywatnie interesujący człowiek z pasją! Jesteśmy dumni Ordynatorze! – podkreśla dyrekcja szpitala.

Janusz Kurpiewski sukces w biegu na 3000m:

  • obronił tytuł Wicemistrza Polski z ubiegłego roku na tym dystansie (3000m w kat. wiekowej M65)
  • zdobył srebrny medal w kategorii OPEN M65
  • zdobył złoty medal w kategorii LEKARZY
  • ukończył 3km w czasie 13.13.30
CZYTAJ TAKŻE: W Kutnie i w okolicach: Ruiny okazałego dworu pod miastem. Jaka jest ich historia? [ZDJĘCIA]

31. Halowe Mistrzostwa Polski Masters, 5. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce odbyły się 12 lutego w Toruniu w hali Arena. W mistrzostwach brało udział 468 zawodników. 

Wśród nich było kilkunastu zawodników z krajów europejskich oraz 17 lekarzy. 

Patronat nad mistrzostwami objął Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej prof. dr hab. med. Andrzej Matyja i Prezes Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Lekarskiej w Toruniu Wojciech Kaatz. 

- Ordynatorze, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A dla Was Kochani niech to będzie motywacja do zdrowego trybu życia i ruchu na świeżym powietrzu: skoro biega lekarz ortopeda to broni się to samo przez się, prawda!? Raz jeszcze wielkie słowa uznania Ordynatorze – dodaje Szpital.

Każdy z nas już dzisiaj może wziąć udział w sportowym wydarzeniu organizowanym przez KSS – rajd rowerowy. Trasa nie jest długa, więc to wydarzenie zarówno dla tych, którzy są zaawansowani jeśli chodzi o aktywność fizyczną, jak i tych, którzy dotąd raczej jej unikali, ale przed wakacjami chcą „zrobić formę”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy