Reklama

Reklama

ŁKA szykuje nową wakacyjną ofertę. Zobacz, w jakie miejsca możesz udać się z Kutna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lodzkie.pl

ŁKA szykuje nową wakacyjną ofertę. Zobacz, w jakie miejsca możesz udać się z Kutna - Zdjęcie główne

Wraz z początkiem wakacji rusza akcja pn. "Zajrzyj w Łódzkie z ŁKA" | foto lodzkie.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wraz z początkiem wakacji rusza akcja pn. "Zajrzyj w Łódzkie z ŁKA". To specjalna oferta dla podróżujących, która pozwoli im zwiedzić najpiękniejsze zakątki naszego województwa. Na tej trasie znajduje się również Kutno.

Reklama

Co to za akcja? 

Celem programu jest zachęcenie pasażerów do weekendowych podróży po województwie łódzkim i poznanie atrakcji turystycznych regionu. Specjalna oferta przygotowana jest dla osób, które wybiorą się do Rogowa, Skierniewic, Tomaszowa Mazowieckiego i Drzewicy. 

- Zapraszamy do poznania uroczych zakątków województwa łódzkiego, regionu położonego w samym sercu Polski, w dorzeczu rzek Warty i Pilicy. O jego atrakcyjności świadczy bogate dziedzictwo kulturowe, nieskażone środowisko naturalne idealne do aktywnego wypoczynku oraz liczne zabytki – mówią przedstawiciele Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

Wakacyjne oferty ŁKA obowiązują od teraz do 31 października br. Mobilny eko – punkt organizatorów promujący akcję pojawi się w Kutnie na tegorocznym Święcie Róży. Mieszkańcy będą mogli zapoznać się z ofertą przewoźnika oraz otrzymają informacje na temat atrakcji turystycznych regionu i ekologicznych aspektów podróżowania. Odbędą się też warsztaty edukacyjne i quizy skierowane do różnych grup odbiorców.  

- Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy ciekawe materiały informacyjne, które będą pomocne przy planowaniu wakacyjnych wypadów: przewodnik w formie elektronicznej „Zajrzyj w łódzkie z ŁKA” (dostępny na stronie internetowej) oraz mapy atrakcji turystycznych (zabytki i przyroda) na szlakach ŁKA, które niebawem zostaną udostępnione podróżnym w naszych pociągach – zachęca ŁKA. 

Program:

1. Skierniewice

Z parowozowni w Skierniewicach pasażerowie ŁKA mogą liczyć na darmowy powrót.

Termin: 5 czerwca, 3 lipca, 7 sierpnia, 18 – 19 września, 2 października 2021 r.

2. Rogów

Arboretum w Rogowie będzie sporo tańsze - cena biletu normalnego zostaje obniżona z kwoty 14,00 zł do 9,00 zł.

Termin: wakacyjne niedziele od 1 lipca do 3 października 2021 r.

3. Drzewica

Pasażerowie ŁKA otrzymają zniżki na wypożyczanie sprzętu wodnego - deski SUP, kajaki, rowery wodne wynoszące 20% ceny normalnej. Zniżki obowiązują też w Regionalnym Centrum Kultury Bilety na koncerty, kabarety, spektakle teatralne i wydarzenia artystyczne są tańsze o 10 zł.

Termin: oferta obowiązuje do 31 października 2021 r.

4. Tomaszów Mazowiecki 

W tym przypadku ze zniżek dla pasażerów można skorzystać na Arenie Lodowej, w Skansenie Rzeki Pilicy i Podziemnej Trasie Turystycznej „Groty Nagórzyckie”. 

Z Kutna bezpośrednio dojedziemy tylko do Skierniewic. Inne punkty uwzględnione w programie są możliwe jedynie z przesiadkami. 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ.

  

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE