Reklama

Reklama

Mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej. Na osiedlu pojawiły się nowe kamery [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 26 mar 2022 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia "Wielki Brat patrzy" informuje jedna ze Spółdzielni Mieszkaniowych z powiatu kutnowskiego. W celu poprawy bezpieczeństwa zainstalowano monitoring, który swoim zasięgiem obejmuje m.in. będący w tej chwili w budowie plac zabaw.

Reklama

Od środy na osiedlu administrowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Przyszłość” w Krośniewicach działa profesjonalny system monitoringu.

- Sześć kamer czuwa nad bezpieczeństwem na terenie budowy placu zabaw, jak również monitorowane są położone wokół niego tereny: kosze na śmieci przy bloku Toruńska 18, teren przy koszach blok Toruńska 18b oraz tereny za garażami z podjazdem włącznie – informuje w mediach społecznościowych Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość”.

Poinformowano też, że obecnie trwa montaż kolejnych kamer. Znajdą się one na terenie wokół kotłowni.

Spółdzielnia podkreśla, że kamery są bardzo dobrej jakości i zapewniają doskonały obraz zarówno w dzień, jak i po zmroku. 

- W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę systemu monitoringu na innych częściach osiedla. Mamy nadzieje, że monitoring przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na Naszym osiedlu – podkreśla Spółdzielnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy