MKS : HAS 0:1

MKS : HAS 0:1 - Zdjęcie główne

WydarzeniaPiłkarze MKS-u Kutno przegrali 0:1 (0:0) z drużyną HAS-u Wartkowice.Spotkanie rozpoczęło się od zmasowanych ataków kutnian, lecz piłkarze HAS-u ze stoickim spokojem rozbijali wszystkie akcje przeciwników. Po kwadransie gry goście przejęli inicjatywę i to oni częściej gościli pod bramką Kamińskiego. Najlepsze sytuacje mieli w 23' gdy piłkę z linii bramkowej wybił Paweł Ocetek oraz w 31' gdy piękną robinsonadą popisał się Ireneusz Kamiński i piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, który kutnowskich graczy i kibiców wcale nie satysfakcjonował.[img:459][img:463][img:461]

W drugiej odsłonie meczu na boisku pojawił się Cezary Tomczak, który zmienił niedysponowanego Mariusza Jaśkiewicza. Gra obu zespołów wyglądała podobnie jak w pierwszych 45 minutach. Kutnowska drużyna nie atakowała już z takim animuszem. W 55' świetną sytuację do zdobycia bramki miał Paweł Ocetek, ale trafił w poprzeczkę. Później gra toczyła się w środkowej strefie boiska, ale "więcej z gry" mieli piłkarze z Wartkowic. W 75' po jednej z kontr, padła bramka dla gości. Strzelcem bramki, która jak się później okazało dała 3 punkty przyjezdnym był Michał Rosiak, który nie tak dawno występował z kutnowskiej drużynie. Do ostatnich minut zawodnicy MKS-u starali się zremisować, ale wynik końcowy pozostał bez zmiany, 1:0 dla HAS-u Wartkowice.

Strata tych 3 punktów, może być bardzo bolesna w skutkach, bo do końca rundy jesiennej pozostały tylko dwa mecze. Za tydzień mecze ze Stalą II w Głownie i za dwa tygodnie w Kutnie z PTC Pabianice.