MKS podejmie Mazura Karczew

MKS podejmie Mazura Karczew - Zdjęcie główne

WydarzeniaJuż jutro o godzinie 16.00 na Kościuszki 26 MKS Kutno podejmiesilnego Mazura Karczew. Piłkarze z Karczewa zajmują wysokie 3. miejsceze stratą 6 oczek do lidera.Czas na rewanżWrundzie jesiennej po dramatycznym meczu "Miejscy" ulegli na wyjeździeMazurowi 1:2 (0:1). Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0 pobramce Jacka Dąbrowskiego. W 69. minucie do wyrównania doprowadziłMichał Rosiak. Cztery minuty później sędzia Sebastian Załęskizdecydował przerwać zawody, z powodu nadciągającej nawałnicy. Poniemalże trzydziestu minutach przerwy, piłkarze obu drużyn powrócili namocno nasiąknięte boisko. W takich warunkach zdecydowanie lepiejradzili sobie gospodarze, którzy dołożyli drugiego gola i wygrali 2:1.Mało tego, w 88. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Michał Rosiak."Żółto-niebiescy" zapowiadają rewanż, za jesienną porażkę. Poza tym,jeśli nadal chcą się liczyć w stawce po prostu muszą wygrać!

16.08.08, Mazur Karczew - MKS Kutno 2:1 (1:0) >>

Mazur celuje w awans

WiosnąMazur będzie bił się o awans do II ligi. Na jego drodze mogą stanąćekipy Warty Sieradz, GLKS-u Nadarzyn oraz Nadnarwianki. Wydaje sięjednak, że z grona goniących Świt Nowy Dwór Mazowiecki (pięć punktówprzewagi nad wiceliderem) Mazur jest najlepiej zorganizowany. PiłkarzeJana Karasia w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe silny GLKSNadarzyn 2:1, czym tylko potwierdzili swoje drugoligowe aspiracje.

W marcu jak w garncu

Wśrodę wydawało się, że jutrzejszy mecz może nie dojść do skutku. Powód?Ponad pięciowarstwowa tafla śniegu, która sparaliżowała Kutno.Spotkanie stało pod znakiem zapytania, jednak sytuacja poprawiła się iwszystko wskazuje na to, że mecz odbędzie się zgodnie z planem. Murawiena Kościuszki 26 wprawdzie daleko do zielonego dywanu, jednak na sobotępłyta powinna być należycie przygotowana. I jak tu nie zgodzić się zpowiedzeniem, że w marcu jak w garncu?

Począteksobotniego spotkania już w sobotę o godzinie 16.00 na StadionieMiejskim im. H. Reymana w Kutnie. Serdecznie zapraszamy!