Reklama

Reklama

Mundurowi przy cmentarzu. Wzmożone działania kutnowskich służb [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 1 lis 2021 10:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z przypadającym dziś dniem Wszystkich Świętych w Kutnie trwają wzmożone działania służb. Mundurowych łatwo spotkać m.in. obok cmentarza przy ulicy Cmentarnej.

Reklama

Jak co roku w dniu Wszystkich Świętych nad bezpieczeństwem mieszkańców Kutna i przyjezdnych czuwa liczna grupa mundurowych. W naszym mieście o porządek dba zarówno straż miejska, jak i policja.

Już kilka dni temu mundurowi apelowali o zachowanie szczególnej ostrożności. Przestrzegali przed aktywnymi w tym czasie kieszonkowcami, oraz przypominali o konieczności zachowania reżimu sanitarnego.

 - Aby nie stać się ofiarą traumatycznych wydarzeń należy: na cmentarz zabrać ze sobą niezbędną ilość pieniędzy, rzeczy wartościowe pozostawić w domu, w środkach komunikacji publicznej wszelkiego rodzaju torebki, plecaki, saszetki należy dokładnie zamknąć, natomiast pieniądze czy dokumenty najlepiej schować w wewnętrznych kieszeniach ubrania, torebki itp. –przestrzegała podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Policjanci przypominają także o rzeczach oczywistych ale tez takich, o których w pośpiechu łatwo zapomnieć.  Jeżeli wybieramy się samochodem na cmentarz, należy go dokładnie zamknąć i dokładnie sprawdzić czy nie pozostawiliśmy wartościowych rzeczy w widocznym miejscu, torebkę należy trzymać zapięciem w stronę ciała.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)