Reklama

Reklama

Myślała, że ktoś chce się przed nią obnażać. Co naprawdę wydarzyło się w kutnowskim parku?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Myślała, że ktoś chce się przed nią obnażać. Co naprawdę wydarzyło się w kutnowskim parku? - Zdjęcie główne

Okazało się, że w kutnowskim parku nie było żadnego zboczeńca, tylko doszło do nieporozumienia | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dużo emocji wywołały poniedziałkowe wydarzenia w parku nad Ochnią w Kutnie. Jedna z mieszkanek myśląc, że ktoś chce się tam obnażać wezwała na miejsce mundurowych. Tymczasem jeden z obecnych na miejscu mężczyzn informuje nas o kulisach całej sprawy.

Reklama

Dziś wczesnym wieczorem informowaliśmy o tym, że jedna z zaniepokojonych mieszkanek wezwała na tereny rekreacyjne nad Ochnią straż miejską. Kobieta myślała, że ktoś chce – jak to określiła - pokazać światu swoje "wdzięki".

- Noszę okulary, z oddali wydawał sie być osobą, która jest na spacerze z psem, ale będąc bliżej zauważyłam, że Pan ewidentnie odwrócił sie w stronę chodnika i zaczął majstrować przy rozporku/kroczu. Na szczęście udało mi sie w porę zawrócić, ale świadomość, ze kręci sie tam taki typ nie jest zbyt przyjemna – napisała kobieta.

Na miejscu pojawił się patrol strażników, którzy zbadali teren. Sprawdzono zapisy miejskiego monitoringu. Nie ujawniono niczego niepokojącego.

Do naszej redakcji zgłosili się świadkowie zdarzenia, którzy informują nas, że doszło do dość dużego nieporozumienia. Jak poinformował nas jeden z nich:

- Osoba która miała się "obnażać" po prostu ćwiczyła na drążku, który jest na tej siłowni. Był wietrzy dzień, założyła kaptur na głowę i wciągnęła bluzę w spodnie, lecz po każdej serii bluza wyciągała mu się ze spodni i ją poprawiała. Jako, że było ciemno to zostało to dziwnie zinterpretowane – dowiadujemy się od mieszkańca Kutna.

O pomyłce powiadomiono zarówno kobietę, jak i straż miejską.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy