Reklama

Od lat pracujesz w mediach lub PR? Odśwież swoją wiedzę!

Opublikowano:
Autor:

Od lat pracujesz w mediach lub PR? Odśwież swoją wiedzę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od lat pracujesz w mediach i coraz częściej masz wrażenie, że popadasz w rutynę? W takim razie, koniecznie zapisz się na studia podyplomowe! Nie tylko odświeżysz swoją wiedzę, ale zdobędziesz też praktyczne umiejętności, które spowodują, że staniesz się dla pracodawcy atrakcyjniejszym pracownikiem. Zastanawiasz się, co obecnie warto studiować? Poniżej poopowiadamy, jakie kierunki powinny zainteresować osoby pracujące w mediach.

Zarządzanie reklamą

Jesteś dziennikarzem, ale coraz bardziej doceniasz potencjał reklamy? Rozpocznij studia z zarządzania reklamą! W czasie nauki zdobędziesz profesjonalną wiedzę na temat poszczególnych etapów procesu marketingowego oraz zasad funkcjonowania przemysłu reklamowego. Na studiach realizowane będą zagadnienia z dziedziny historii reklamy, podstaw komunikacji rynkowej, strategii marki, strategii reklamowej, produkcji reklamy czy copywritingu. Dowiesz się też jak wygląda struktura agencji reklamowej, współpraca agencja-klient, monitoring i ocena kampanii marketingowej oraz jak planować strategie reklamowe i jak zarządzać personelem w reklamie. Myślisz o pracy w agencji lub dziale sprzedaży mediów? To studia z myślą o Tobie!

Social media

Media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę w Twojej pracy? W takim razie koniecznie dowiedz się jak wykorzystać ich potencjał! W czasie studiów podyplomowych na kierunku social media np. w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/, poznasz kanały komunikacji w mediach społecznościowych oraz sposoby ich wykorzystania w procesie budowania wizerunku marki. Nauczysz się nie tylko jak budować strategię obecności w social media, ale także dowiesz się, jak analizować swoje działania. Program studiów obejmuje najważniejsze wiadomości na temat analizy i monitoringu Facebooka, Snapchata, Instagrama, LinkedIN oraz technik kreatywnych, storytellingu, briefu czy blogosfery. Ważna uwaga: koniecznie wybieraj szkoły, w których wykładają osoby na co dzień działające w tej branży - będziesz mieć szansę na sprawdzenie swojej wiedzy w praktyce!

Komunikacja w biznesie

Studia podyplomowe skierowane przede wszystkim do humanistów, ale też osób, które pracują lub chcą rozpocząć pracę w marketingu, reklamie i public relations. Program skupia się na trzech blokach: komunikacji reklamowej, komunikacji marketingowej oraz komunikacji public relations. Przez jakiś czas nie pracowałeś w zawodzie albo przebywałaś na urlopie macierzyńskim? W takim razie to wybór idealny dla Ciebie! W czasie nauki odświeżysz wiedzę na temat najnowszych trendów w marketingu i reklamie oraz zdobędziesz umiejętności samodzielnego przygotowywania i realizowania projektów w tym zakresie. Dowiesz się między innymi, jak zaplanować i poprowadzić kampanię komunikacyjną, stworzyć strategię reklamową, współpracować z mediami i agencjami marketingowymi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE