Reklama

Reklama

Po Kutnie biega zbłąkany jelonek. Mieszkańcy zaalarmowali służby

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Po Kutnie biega zbłąkany jelonek. Mieszkańcy zaalarmowali służby - Zdjęcie główne

Po Kutnie biega zbłąkany jelonek. Mieszkańcy zaalarmowali służby | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeleń, sarna, a może daniel? Któreś z tych kopytnych widziane było dzisiejszego wieczoru przez mieszkańców w co najmniej kilku miejscach. Możliwe, że mowa nie o jednym, a o dwóch zwierzętach biegających po Kutnie. O sprawie poinformowano Straż Miejską.

Reklama

Informacje o zbłąkanym zwierzęciu zaczęły pojawiać się wieczorem w mediach społecznościowych. 

- Na Grunwaldzie biega jelonek. Właśnie przebiegł na Grunwaldzkiej koło przystanku. Prawie uderzył w wiatę przystankową. Pobiegł w kierunku bloków Wilcza. Widać, że jest spłoszony. [...] Uwaga na daniela. Biega spanikowany po Kutnie. Wlasnie pobiegl od ronda w strone grunwadzkiej - czytamy na facebookowej Grupie Kutno. 

Okazuje się, że zgłoszenia o jeleniowatym, biegającym ulicami Kutna, dotarły do strażników miejskich. Jak przekazuje nam dyżurny Straży Miejskiej w Kutnie, do tej pory przyjęto cztery zgłoszenia dotyczące jelenia, sarny, bądź jelenia. 

Jedni informowali o zwierzęciu przemierzającym ulicę Sienkiewicza i okolice stadionu Kutnowianki, inni wskazywali na ul. Grunwaldzką. Na miejsce wysłano patrol ze strażnikami. Na chwilę obecną jelonek pozostaje nieuchwytny. Należy mieć nadzieję, że jak najszybciej znajdzie się z powrotem w swoim środowisku naturalnym i w międzyczasie nie doprowadzi do żadnej kolizji. 

Warto przypomnieć, że tuż przed długim weekendem majowym ulicami Kutna biegała koza. Pisaliśmy o tym w tym miejscu - KLIK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy