Reklama

Rondo na święta

Opublikowano:
Autor:

Rondo na święta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 17 października ruszyła budowa ronda przy zbiegu ulic Grunwaldzkiej, Troczewskiego, Wyszyńskiego i Żwirki i Wigury. Początkowo planowano zakończyć je na początku grudnia. Dziś już wiemy, że prace się przedłużą...

- Termin zakończenia budowy ronda został przesunięty o 2 tygodnie tj. na dzień 20 grudnia br. - informuje Paulina Trzaskowska z biura prasowego Urzędu Miasta Kutno.

Jest to spowodowane koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac związanych z przebudową i modernizacją infrastruktury technicznej przed wykonaniem nawierzchni ronda. Firma ECO Kutno Sp. z o.o. dokonała modernizacji ciepłociągu zlokalizowanego w tym rejonie. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przebudowało odcinek sieci wodno-kanalizacyjnej o długości 350 m.

- Zakres prac modernizacyjnych nie był do przewidzenia przed odkryciem istniejących sieci. Nastąpiła również przerwa w pracach z uwagi na odkopanie niezinwentaryzowanego kabla elektro-energetycznego, który musiał być przebudowany lub usunięty przez służby energetyczne - dodaje Trzaskowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE