Reklama

Reklama

"To miejsce ma się rozwijać". W planach mieszkania i domy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno&archiwum

"To miejsce ma się rozwijać". W planach mieszkania i domy - Zdjęcie główne

Miasto zaprasza do dyskusji nad planem dotyczącym jednego z osiedli | foto UM Kutno&archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia „Chcemy, by ta część miasta się rozwijała” mówi wiceprezydent Kutna odnosząc się do jednego z osiedli. Miasto zaprasza do zapoznania się z projektem i udziału w ewentualnych dyskusjach.

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie poinformował, że trwają prace nad nowym planem zagospodarowania przestrzennego dla kutnowskiego osiedla Azory. Według założeń ma się tam rozwijać budownictwo mieszkaniowe, zarówno jednorodzinne jak i wielorodzinne. Plan właśnie został wyłożony do publicznej wiadomości.

- Takie założenia w planie zagospodarowania dają możliwości chociażby szybszej modernizacji dróg na tym nieco zapomnianym, kolejowym osiedlu. Chcemy, aby ta część miasta się rozwijała i żeby nie była już tylko wspomnieniem po kolejowych inwestycjach – mówi Jacek Boczkaja zastępca prezydenta Kutna.

Z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego można zapoznawać się  do 21 lutego 2022 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kutno w Wydziale Gospodarki Przestrzennej – pokój nr 404. Już 14 lutego odbędzie się publiczna dyskusja nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami. Wszyscy chcący wziąć udział w dyskusji proszeni są o telefoniczne umawianie się.

Szczegóły dotyczące spotkania znaleźć można TUTAJ.

info: UM Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy