Reklama

Reklama

Udało się zebrać ponad milion złotych na leczenie pani Anny spod Kutna! „Nigdy tego nie zapomnimy”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: siepomaga.pl

Udało się zebrać ponad milion złotych na leczenie pani Anny spod Kutna! „Nigdy tego nie zapomnimy” - Zdjęcie główne

Zebrano ponad milion złotych na leczenie chorej na mukowiscydozę pani Anny spod Kutna | foto siepomaga.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ogromnym sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na mukowiscydozę pani Anny spod Kutna. W zaledwie kilka dni zebrano zebrano ponad milion złotych, dzięki czemu kobieta dalej będzie mogła cieszyć się życiem z ukochanym synkiem i mężem.

Reklama

Zaledwie dwa dni temu na łamach KCI opublikowaliśmy informację o zbiórce na leczenie 30-letniej pani Anny ze Skłót pod Kutnem. Kobieta w grudniu urodziła synka Mateusza. Od lat jednak walczy z mukowiscydozą. Szansą na powrót do normalności jest leczenie nierefundowanymi lekami, których koszt to 900 tys. zł. Z tą historią możecie zapoznać się w naszym wczorajszym artykule - KLIK.

Osoby z całej Polski pokazały wielkie serca i w zaledwie trzy dni od utworzenia zbiórki udało się zebrać nawet więcej, niż zakładał cel. W tej chwili (stan na godz. 7:28 20 stycznia) na liczniku widnieje aż 1 144 069,65 zł.

Zbiórkę na rzecz kobiety udostępniały m.in. lokalne i ogólnopolskie media, mieszkańcy Kutna i okolic, lekarze, a także gmina Krośniewice, w której mieszka pani Anna.

Wszystkie apele przyniosły skutek, a bliscy kobiety nie kryją ogromnej radości i wdzięczności za okazaną pomoc. 

- Byliśmy gotowi na jeszcze wiele tygodni pracy. Byliśmy nastawieni na kolejne godziny rozmów telefonicznych i tysiące wiadomości posyłanych w świat. Nigdy nam się nie śniło, że zbiórka skończy się tak szybko i że już za chwilę Ania otrzyma potrzebne leki! Nie posiadamy się z radości i brakuje nam słów, by wyrazić swoją wdzięczność! Dzięki Wam, Ania będzie mogła cieszyć się życiem ze swoimi bliskimi – cudownym synkiem i ukochanym mężem! – czytamy na stronie zbiórki. 

Mimo zebrania potrzebnej kwoty, zbiórka nadal pozostaje otwarta. Środki z nadwyżki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie. Poniżej zamieszczamy link do strony siepomaga.pl, gdzie w dalszym ciągu możecie wesprzeć panią Annę. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy