Reklama

Reklama

Urząd miasta odwołuje kolejne wydarzenie. Znów wszystko przez COViD-19

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Urząd miasta odwołuje kolejne wydarzenie. Znów wszystko przez COViD-19 - Zdjęcie główne

Urząd miasta odwołał spotkanie z mieszkańcami | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj informowaliśmy o ograniczeniu przez Urząd Miasta Kutno bezpośredniej obsługi interesantów. Okazuje się, że to nie jedyne zmiany dokonane przez magistrat w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Reklama

Chodzi o spotkanie konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Miasta Kutna 2030. Miało się ono odbyć w reżimie sanitarnym, z ograniczoną liczbą miejsc, po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa. Okazuje się jednak, że spotkanie nie dojdzie do skutku. 

- W związku z rosnącą liczbą zakażeń oraz wprowadzeniem ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Kutno dla petentów, zmuszeni jesteśmy odwołać otwarte spotkanie konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Miasta Kutna 2030, które zaplanowane było na 27 stycznia 2022 r., (godz. 16.00 w Urzędzie Miasta Kutno). Wszystkich, którzy chcieliby wyrazić opinię na temat tego najważniejszego dokumentu miejskiego zachęcamy do odwiedzania strony www.kutno.wdialogu.pl, gdzie można zgłaszać swoje uwagi i sugestie. Przypominamy, że konsultacje Strategii Rozwoju Miasta Kutno 2030 w takiej formie, trwać będą jeszcze do 10 lutego 2022 r. - informuje Joanna Brylska z biura prasowego urzedu miasta. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy