Reklama

Reklama

Uwaga, casting na Królową Róż przełożony! Kandydatki wciąż poszukiwane

Opublikowano: czw, 14 kwi 2022 12:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poszukiwania twarzy 48. Święta Róży potrwają dłużej niż planowano. To doskonała szansa dla pań, które nie zdążyły jeszcze zgłosić się do udziału w castingu. Przypominamy, co zrobić, by walczyć o koronę Królowej Róż.

Reklama

Planowo zgłoszenia można było nadsyłać do 13 kwietnia, natomiast casting odbyć się miał 23 kwietnia. Te terminy są już nieaktualne. 

- Przyszła Królowo Róż! Jeśli jeszcze nie zdążyłaś wysłać swojego zgłoszenia na Casting na Królową Róż 48. Święta Róży, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zmieniamy termin castingu na 14 maja 2022 i jednocześnie wydłużamy termin zgłoszeń do 9 maja. Wszystko w Twoich rękach – sięgnij po koronę! - informuje Kutnowski Dom Kultury.

Na dziewczynę z Kutna, która wygra, czeka wspaniała przygoda - profesjonalna sesja zdjęciowa, suknia, blask fleszy, spektakularne otwarcie Święta Róży!

Jak będzie wyglądał casting?

Najpierw KDK zaprosi wszystkie kandydatki na salę, przedstawi jury i powie co i jak dalej. Potem rozpocznie się i etap stacjonarny, który będzie się składał z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z kandydatką, prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży (max. 3 minuty).

Na koniec jury wybierze kandydatki, które przejdą do II etapu. Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie i nie gryzą (no chyba, że zostaną sprowokowani)!

Jak będzie wyglądał II etap?

II etap castingu będzie składał się z następujących części: rozmowy, zadania aktorskiego, krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

Kiedy poznamy wyniki castingu?

Jury po obradach zaprosi wszystkie kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy