Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy: przez dwa miesiące żychlińskie ulice nie będą w pełni przejezdne. Które?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Żychlin

Uwaga kierowcy: przez dwa miesiące żychlińskie ulice nie będą w pełni przejezdne. Które? - Zdjęcie główne

Rozpoczęły się roboty drogowe na ulicy Wrzosowej i Konwaliowej w Żychlinie | foto Gmina Żychlin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Żychlin poinformowała, że ze względu na rozpoczęcie robót drogowych w ulicach Wrzosowej i Konwaliowej w terminie do 30 października br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie tych ulic.

Reklama

Inwestycja najprawdopodobniej potrwa nieco ponad dwa miesiące. Jej oddanie zaplanowane jest na 30 października bieżącego roku. Z tego powodu burmistrz gminy Żychlin, Grzegorz Ambroziak, przekazał niezbędne informacje dla kierowców w tej sprawie. 

- Proszę kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i korzystanie z parkingu przy ul. Orłowskiego, ponieważ w czasie prac ziemnych nie będzie możliwy wjazd i parkowanie przy aptece oraz przychodni zdrowia – zaznacza burmistrz. 

Gmina podkreśla jednak, że prace będą prowadzone tak, by jak najmniej utrudniać ruch i korzystanie z miejsc znajdujących się przy remontowanych ulicach. 

- Prace prowadzone będą w sposób umożliwiający dostęp do stacji diagnostycznej i myjni samochodowej zamiennie z ul. Konwaliowej lub Wrzosowej – dodaje burmistrz Żychlina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE