Reklama

Reklama

WOŚP w Kutnie: dzięki wolontariuszom zebrano piękną sumę. Uda się pobić rekord?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

WOŚP w Kutnie: dzięki wolontariuszom zebrano piękną sumę. Uda się pobić rekord? - Zdjęcie główne

Kutnowscy wolontariusze WOŚP liczyli pieniądze do późnej nocy | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielę ok. 250 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszyło z puszkami na ulice Kutna. Kwestowali od samego rana do wieczora, zebrano doprawdy pokaźną sumę pieniędzy. Póki co kutnowski rekord nie został pobity, lecz wciąż jest na to szansa.

Reklama

Kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że ostateczna kwota jaką udało się zebrać w Kutnie zostanie podana po zakończeniu aukcji Allegro 15 lutego i rozliczeniu finału.

- Nie znamy jeszcze sumy wpłat do naszej eSkarbonki. Ta metoda wsparcia naszej zbiórki publicznej była w tym roku tak popularna, że wciąż czekamy na potwierdzenia od operatorów płatności. Na godzinę 14:00 2-go lutego nasz sztab może potwierdzić, że zebrał do puszek wolontariuszy 110 140,17 zł, dodatkowo 850 zł przy pomocy terminali POS oraz 7 705 zł do eSkarbonki, która wciąż potwierdza płatności - informuje kutnowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze z Kutna ciężko pracował i liczyli zebraną gotówkę do godziny 2:00 poniedziałkowego poranka.

- Dzięki ofiarności mieszkańców oraz ciężkiej pracy naszych 250-ciu najlepszych i najwytrwalszych wolontariuszy, którzy cały dzień kwestowali  na zewnątrz w zimowej aurze, w sumie na ten moment możemy powiedzieć, że mamy 118 695,17 zł - podkreśla kutnowski sztab.

Wciąż trwają aukcje Allegro, których wartość w tym momencie oscyluje na około 10 tys. zł. Wolontariusze zachęcają mieszkańców Kutna i powiatu do licytowania - to jedyna szansa na pobicie ubiegłorocznego rekordu.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i imprezy towarzyszące relacjonowaliśmy na łamach KCI. Poniżej linki:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy