Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Ruszył drogowy paraliż. Przejazd na Józefowie zamknięty na pół roku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stało się - z dwutygodniowym opóźnieniem rozpoczęły się prace na wiadukcie w ciągu ulic Warszawskie Przedmieście - Józefów. Od dziś przejazd będzie całkowicie zamknięty prawdopodobnie przez najbliższe pół roku. To oznacza m. in ogromne utrudnienia dla osób pracujących na kutnowskiej strefie.

Reklama

Najpierw przejazd na Józefowie miał zostać zamknięty 6 czerwca, następnie termin przesunięto na 13 czerwca, ostatecznie wyznaczono go na 20 czerwca, na godz. 24:00. Koniec końców, jeszcze dzisiaj rano droga pod wiaduktem była przejezdna. Prace rozpoczęły się około południa, a co za tym idzie przejazd został definitywnie zamknięty.  

- W związku z przebudową jednego z wiaduktów kolejowych w ciągu ulic Warszawskie Przedmieście i Józefów, z ruchu zostanie wyłączona ul. Warszawskie Przedmieście na odcinku od ul. Bolesława Krzywoustego do ul. Józefów. Wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu - informował kilka tygodni temu wykonawca, firma Strabag. 

Na miejscu pracuje idą już pełną parą. Część mieszkańców zapomniała, bądź nie wiedziała o wprowadzonych zmianach. Nie brakuje bowiem kierowców, którzy próbowali przejechać pod wiaduktem od strony Józefowa, po czym byli zmuszeni zawrócić i szukać objazdu. Wyznaczono za to ścieżkę dla pieszych i rowerzystów. 

Dodajmy, że to nie jedyne utrudnienia w ruchu, z którą muszą mierzyć się kierowcy z Kutna i okolic. Od 26 maja, prawdopodobnie do końca sierpnia, prace prowadzone będą na skrzyżowaniu DK60/60a/92/DW702 przy osiedlu Łąkoszyn. Pisaliśmy o tym tutaj - KLIK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy