Rejestracja i logowanie

Kutnowski radny z COVID-19. ''Przebywam na kwarantannie''

Wydarzenia 14-10-2020 Autor: toza
31
Kutnowski radny z COVID-19. ''Przebywam na kwarantannie''

Kolejny samorządowiec z naszego powiatu zakażony koronawirusem. Tym razem chodzi o radnego rady miasta Kutno, Roberta Feliniaka.

- COVID-19 istnieje! Dziś otrzymałem informację o pozytywnym wyniku. Przebywam na kwarantannie. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Przestrzegajcie zasad – napisał Robert Feliniak na facebooku.

Robert Feliniak jest kolejnym samorządowcem z powiatu kutnowskiego zakażonym koronawirusem. Również dziś o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 poinformowała burmistrz Krośniewic, Katarzyna Erdman.

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 14.10.2020. W nawiasie dane z wczoraj. 

  • Kwarantanna i izolacja – 528 (465)
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 27 (24)
  • Hospitalizowanych – 3 (3)
  • Zarażonych – 77: 41-miasto Kutno, 8-gm. Kutno, 2-gm. Łanięta, 5- gm. Strzelce, 4-gm. Krośniewice, 10-gm. Żychlin, 2-Dąbrowice, 2-gm. Krzyżanów, 1-gm. Oporów, 2-gm. Bedlno (56)
  • Osoby wyleczone - 166: 102-miasto Kutno, 30 - gm. Kutno, 6-gm. Żychlin, 8 -gm. Krośniewice, 6-gm. Bedlno, 5 -gm. Nowe Ostrowy, 8-gm. Strzelce, 1-gm. Łanięta (bez zmian).
  • Zgony - 5 (72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno; 89 - M gm. Kutno; 74-K gm. Żychlin. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące)
komentarze (31)
Dodaj komentarz

****s://steemit.com/freerobux/@nicolasmi/the-jurors-statements-came-almost-a-month-after-cameron-announced ****s://steemit.com/freerobux/@nicolasmi/the-jurors-statements-came-almost-a-month-after-cameron-announced">****s://steemit.com/freerobux/@nicolasmi/the-jurors-statements-came-almost-a-month-after-cameron-announced href="****s://steemit.com/freerobux/@nicolasmi/the-jurors-statements-came-almost-a-month-after-cameron-announced " rel=nofollow" target="blank">****s://steemit.com/freerobux/@nicolasmi/the-jurors-statements-came-almost-a-month-after-cameron-announced">****s://steemit.com/freerobux/@nicolasmi/the-jurors-statements-came-almost-a-month-after-cameron-announced

Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłam że bycie na kwarantannie się opłaca. To jest 10dni wolnego.! To taki urlopik za który masz płacone tak jak za urlop! Co rusz się słyszy że ktoś jest na kwarantannie. Na samym początku{początki wirusa} to się jeszcze wstydzili ci co mieli kwarantannę, żeby się ludzie nie dowiedzieli czasami, a teraz proszę.... każdy wie kto ma kwarantannę.

A pan Feliniak nie jest przypadkiem sympatykiem Konfederacji, której posłowie maja w dup.. szacunek wobec Polaków i nie noszą maseczek, bo takie mają widzimisię?

Do ,,pytanie". Widzimisię? Raczej twoje, bo żadnej pandemii i wirusów nie ma.

anonim zapraszamy do pracy w pogotowiu załatwiny Ci kombinezon

Wielkie wydarzenie na skale ogolnopolska niewarte zamieszczenia do publicznej wiadomosci osoba bez wyksztalcenia byc moze nie zachowal rezimu sanitarnego

Boisz sie mandatu za maseczeke??? Powiedz to na grobie żołnieżowi który walczył o Twoją WOLNOŚĆ. ŚWOĘTO NIEPODLEGŁOŚCI też powinni skasowac

Heh do lekarza tylko i wylacznie prywatnie albo e-porada żal, a składki zdrowotne jak potrącają tak będą potrącać

A ja jestem za tym by w ogóle zlikwidować to beztroskie komentowanie...nic dobrego z tego nie ma niestety

A niby dlaczego ? Jest artykuł jest i komentarz.

Do ,,Qtnianin". Czyli cenzura jak za komuny. Tylko jedna i właściwa narracja może być na tapecie. Innymi słowy reżimowa.

anonim jestem twoim fanem gdzie mieszkasz ? chciałbym twój autograf nie musisz podawać adresu powiedz tylko co widzisz przez okno

anonim. Daj głos. Zaszczekaj kliencie psychiatry

Do ,,won anonimowy kundlu". Żyj dalej swoimi urojeniami i odrzucaj rzeczywistość. Były czasy gdzie góra próbowała ciągnąć dół na wyższe warstwy. Teraz dno chce ściągnąć górę do siebie.

W takim razie nie dbałeś o to i nie przestrzegałeś zaleceń skoro masz covid 19. No proszę , słaba higiena osobista nie mycie rąk , nie nosiłeś maseczki emoji A jak zarażony to kwarantanna wystarczy? Czy juz umierać trzeba ? Toz to zabija istna wariacja społeczeństwa ... trupy na ulicach leżą... Wiecej higieny i dbania o bliskich Banialuki ...

W DPS - ach też Covid pracownicy narazeni za marne grosze nikt sobie z tego nic nie robi !!! A przychodnie jak nie działały tak nie działają . Tylko prywatnie wtedy wirus nie działa ! Śmiech na sali !!!

Panie Feliniak, jeżeli Pan twierdzi, że COVID-19 istnieje to proszę się zgłosić z wiarygodnymi dowodami na tą chorobę po nagrodę w wysokości 50.000 zł.

Na Państwa portalu od dłuższego czasu pisze komentarze jakiś idiota negujący istnienie Covid 19. Jest pod każdym artykułem. Podpisuje się "anonim" Nie jest to "robot" jak w przypadku linków do sex stron z którymi nie potraficie sobie poradzić. Uważam że komentarze tej osoby nie powinny ukazywać się na portalu. I równocześnie administratorzy powinni o jakość portalu dbać. Umożliwienie aktywności takim świrom świadczy o tym, że pracownicy KCI zwyczajnie nie nadają się do tej pracy.

Do ,,Agnieszka". Ale ty reżimowa babo jesteś durna. Dzięki takim jak ty pozostanie tylko wybór pomiędzy głodem a toksycznym zastrzykiem. Obydwa dający taki sam efekt końcowy.

anonim, poproszę o adres. Jeszcze dzisiaj u Ciebie będę.

Do ,,minona". A czy ja jestem jakiś rozpłodnik, żebym miał podać Tobie mój adres?

Panie radny, skoro ma Pan wynik pozytywny, to musi Pan być w izolacji, a nie na kwarantannie. Tak dla porządku.

Nauczyciel ma kontakt z 50 osobami w szkole boi się o życie , kasjerka w Biedronce przez 8 godzin z tysiącem..

skoro nie chca uczyc to niech zmienia zawod do biedronki na kase ci,.oty

Jeżeli pytasz o bRudniorza, to oczywiście.

W Biedronce ktoś podchodzi, ma maskę, kupuje i go nie ma , możliwość zarażenia jest bardzo znikoma, natomiast nauczyciel przebywa kilka godzin w jednym pomieszczeniu z dziećmi, które mają , zarażają, a nawet o tym nie wiedzą. Dodatkowo nie może za bardzo wietrzyć sali, a dzieci na zajęciach masek nie noszą.

na kase do biedronki pedagogu tepy

Do ,,Janek". Nie ma możliwości zarażenia się, bo coś takiego jak wirusy nie istnieją.

ty chyba nigdy w szkole nie byłeś, z 50 osobami jak ma kontakt to chyba w przedszkolu

To trzeba zamknąć nauczyciela za pleksą, proste rozwiązanie. Ale jak się nie chce robić ...

To po co chłopaki daje się podrywać?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także